Kaip moteriai reaguoti į vyro stresą

Ekspertai nustatė, kaip stipriosios lyties atstovai reaguoja į stresą, o taip pat – kaip moterys turėtų elgtis tokiose situacijose. Kaip paaiškėjo, konfliktai , susiję su tarpusavio nesupratimu, yra pati dažniausia santykių problemų priežastis. Išvengti problemų galima tik tada, kai partneriai stengiasi kuo daugiau sužinoti vienas apie kitą.

Vyrą iš pusiausvyros išmušti gali daugybė įvairių veiksnių: kivirčai su artimaisiais, nemalonumai darbe, nesusipratimai, nesugebėjimas savęs realizuoti. Patirdami stresą, stipriosios lyties atstovai užsidaro savyje, o tai moterims – labai keistas elgesys ir labai nemaloni staigmena. Moterys nesupranta, kodėl vyrai taip elgiasi, klaidingai nutardamos, kad jų santykius ištiko krizė. Natūralu, kad tokia klaidinga nuomonė tik dar labiau pablogina situaciją.

Pasak mokslininkų, moterys būtina turėti galvoje, kad vyrai į stresą reaguoja visiškai kitaip, todėl ir problemos sprendimas čia turi būti visai ne toks, kaip moterys yra pratusios jas spręsti. Pavyzdžiui, jei moterys streso situacijoje stengiasi išsikalbėti, išlaisvinti susikaupusį negatyvą ir emociškai atsipalaiduoti, tai su vyrais viskas visiškai kitaip.

Yra trys pagrindinės vyrų reakcijos į stresą formos, ir pati pirmoji iš jų – tylėjimas. Susidūręs su problemomis, žmogus užsidaro savyje ir tyliai ieško išeities iš esamos situacijos.

Toliau seka bambėjimas ir troškimas abstrahuotis nuo to, kas vyksta. Ir vienu, ir kitu atveju moteris gali klaidingai nutarti, kad santykiai žlunga, nors iš tikrųjų viskas yra visiškai kitaip. Viskas, ko tokiais momentais reikalaujama iš moters – tai ne eskaluoti situaciją, o išreikšti savo palaikymą ir suprasti, kas vyksta.

Šiais paprastais, bet labai svarbiais tvirtiems santykiams momentais galite drąsiai pasidalinti su savo gyvenimo drauge. Tikimės, kad jie jums bus naudingi ir padės išspręsti konfliktines situacijas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.