Kaip moterys keičia vyrus santykiuose

Vyras gyvena, dirba, statosi namą, remontuoja mašiną ir tam tikru gyvenimo momentu savo likimą susieja su kažkokia konkrečia moterimi. Ir staiga sužino, kad turi mažai pinigų ir labai daug problemų, plius dar nežinia iš kur atsiranda minčių, kad kažkur pasaulyje gyvena „tikras“ vyras, apie kurį svajoja jo moteris.

Jau seniai įrodyta, kad jei absoliučiai sveiką žmogų paguldysime į ligoninę, kiekviena dieną diagnozuosime jam ligą ir nuo jos gydysime, po kurio laiko jis pats patikės savo liga, be to, atsiras realūs simptomai. Štai ir iškyla užduotis suprasti, kas teisus – moteris ar jūs pats. Ir jeigu teisus esate jūs, tuomet būtina atsiriboti nuo šios moters arba užkirsti kelią jos daromam spaudimui, nes kitaip rizikuojate jau visiškai realiai tapti „netikru“ vyru.

Pamėginsiu aprašyti visą procesą, kai jums transliuojama informacija patenka į smegenis ir ten sustiprėja.

Visko pagrindas yra jūsų pavydas ir arogancija. Kai kuriems žmonėms tai pasireiškia silpniau, kai kuriems – stipriau. Pavyzdžiui, jeigu jums norisi „atrodyti“, o ne „būti“, reiškia, jūs neturite jokių filtrų ir moters transliuojamos idėjos keliauja tiesiai į į jūsų smegenis be jokių kliūčių. Jei turite bent minimalų nuosavą gyvenimo planą ir minimalų pavydą kitų žmonių gyvenimams – šiuo atveju atsiranda kliūtis, filtruojanti informaciją, kuri patenka į jūsų smegenis.

Štai, pavyzdžiui, pavydite savo draugui jo automobilio ar žmonos. Trokštate tokių pat gyvenimo sąlygų kaip ir jis. Pasieksite tai – imsite ieškoti kito žmogaus, kuriam galima pavydėti. Visą jūsų gyvenimą į priekį stumia pavydas, laimingi jaučiatės tik tomis akimirkomis, kai priartėjate prie tikslo, arba jį pasiekiate. Likusį laiką – kankinatės.

Kai neturite nuosavo didelio tikslo, visada nuo ko nors priklausote, manydami, kad pasiekę tą svetimą, iš šalies įpirštą rezultatą, tapsite laimingi ir pagaliau sulauksite pripažinimo. Jei tai verčia jus kažką nuveikti, ko nors siekti – tai kur kas geriau, nei apskritai nieko nedaryti, bet vis tiek tai leidžia kitiems žmonėms jus lengvai valdyti, kaip vaikišką automobilį per nuotolinio valdymo pultelį.

Jūsų smegenys ieško orientyrų, kad galėtumėte judėti į priekį. Moteris pasakė: „Nematau tavyje vyro“, o jūs priimate tai kaip faktą, nefiltruojate. Toliau jūs imate judėti link tikslo, kurį jums iškėlė moteris. Galima visą gyvenimą taip blaškytis, nes tikslus jums kelia kiti žmonės, o jūs nesusimąstę jų siekiate, tikėdamiesi, kad tai vienaip ar kitaip jus lavina, ugdo ir tobulina.

Tai štai, jei vienu metu ugdysite savyje 10 įgūdžių, tapsite įvairiapusis, tačiau niekada nebūsite vienos konkrečios srities profesionalas.

Jei kažką panašaus jums ima kalbėti jūsų moteris, akivaizdu, kad ji nori, jog sutaptų du nesutampantys dalykais. Jai norisi, kad liktumėte šalia jos, kadangi esate jai dėl kokių nors priežasčių reikalingas, ar tiesiog patogus, ir tuo pačiu ji trokšta, kad taptumėte panašus į jos susifantazuotą idealų vyro paveikslą. Natūralu, kad ji nesupranta, kur tai gali jus nuvesti.

Jeigu šitos jos pastangos gavo bent vieną teigiamą patvirtinimą, toks elgesys tęsis toliau. Pavyzdžiui, „Tu netikras vyras. Tikras vyras dovanoja moteriai kailinius“ – ir štai jūs jau lekiate į parduotuvę pirkti kailinių. Galbūt tiesiog tam, kad atsikabintų.

Šitokiu būdu moteris gauna į rankas nuotolinio valdymo pultą, kuriuo gali valdyti jus ir jūsų elgesį. Jei išliksite racionalus, jūsų užduotis bus vystyti ir tobulinti savo gyvenimą ir santykius apskritai, ir jūs niekada nesileisite į santykius, kurie jus sunaikins.

Pavyzdžiui: „Tu neturi netgi savo būsto. Koks tu vyras.“ Jūs dirbate, netgi turite pinigų perteklių – šiuo metu galite pasiimti būsto paskolą, sumokėti pradinį įnašą ir persikelti į butą, sugriaunant vieną iš savo nemokumo argumentų. Tačiau galite investuoti į verslą, padidinti apyvartinį kapitalą ir ilgainiui uždirbti daugiau – tai iš esmės pašalina būsto kredito poreikį.

Pirmuoju atveju jūs paklūstate moters komandoms ir atsisakote perspektyvų. Jūs nevaldote savo gyvenimo, jūsų gyvenimą valdo moteris. Ir šis valdymas yra grįstas emocijomis, impulsyvus. Paskui vyrai skundžiasi dėl sugriauto gyvenimo. O ko tu tikėjaisi, vyruti? Emocijos ir impulsyvumas dar niekada neprivedė prie stabilaus vystymosi ir stabilios pažangos.

Atsisakydami paklusti moteriškam „noriu to tiesiog čia ir dabar“, galite prarasti santykius. Galite jų ir neprarasti. Kaip ten bebūtų, tačiau jūsų gyvenimo valdymo pultas turi visada likti jūsų rankose. Labai liūdna prarasti moterį dėl to, kad viso labo atsisakei paimti būsto paskolą, tačiau žymiai blogiau prarasti patį save ir dėl to galiausiai vėlgi prarasti santykius.

Ką daryti?

Egzistuoja auksinė taisyklė – vieną kartą reikia paaiškinti, o visais kitais atvejais patvirtinti savo poziciją veiksmais. Moteris nori brangaus automobilio ir kelionės į kurortą – jūs suprantate, kad dabartinėje jūsų realybėje tai neįmanoma ir paaiškinate tai moteriai.

Ji nesupranta ir pamėgina priversti, manipuliuoti, skelbia ultimatumus – nusišalinkite nuo viso to. Neišsiskirkite, o tiesiog nukreipkite dėmesį ir energiją į kitus savo gyvenimo kanalus, juos užpildydami.

Kiekvieną kartą didindami distanciją. Būtina suprasti – jūs neprivalote nieko aiškinti, įtikinėti ir maldauti. Visiškai pakanka vieno karto. Visada pakanka. Toliau – patvirtinimas darbais.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.