Kaip padidinti moterišką energiją?

Energijos kupina moteris visada gali rasti savyje jėgų judėti pirmyn. Kartais kiekvienos moters gyvenime yra energijos nuosmukio periodų. Ekspertai papasakojo, kaip tokiomis akimirkomis padidinti moterišką jėgą.

Patarimai padės, kai reikės greitai padidinti pasitikėjimą savimi. Taip pat svarbu žinoti įpročius ir veiklas, kurios griauna moters patrauklumą arba jį didina.

Kas atima moterišką energiją?

Pirmiausia reikia susitvarkyti su tuo, kas atima moters galią ir energiją. Toliau aprašytos veiklos, įpročiai ir pramogos, į ką turite atkreipti dėmesį.

Pervargimas. Didelė apkrova darbe yra labai pavojinga moteriškai energijai. Moteris nesukurta sunkiai dirbti. Jei esate nuolat pavargusi, nenuostabu, kad jaučiatės nepakankamai patraukli.

Stresas. Mylimas vyras, draugės, artimieji ir tiesiog aplinkiniai savo veiksmais ar žodžiais moterį gali įvaryti į streso būseną. Venkite toksiškų žmonių.

Nemylimi dalykai. Jei moteris verčiama daryti tai, kas jai nepatinka, tai labai paveikia jos sėkmę meilėje ir jos biolauką.

Vyriška išvaizda. Vyriška šukuosena, apranga ir elgesys – štai kas gąsdina stipriąją lytį ir atima iš jūsų moterišką grožį bei energiją.

Draugių neturėjimas. Moteris turi turėti bent vieną artimą draugę. Jei ji draugauja tik su vyrais, ji perima iš jų įpročius, o tai žudo jos grožį ir natūralią moterišką energiją.

Kaip prisipildyti moteriškos energijos?

Išorinė transformacija. Svarbu nešioti moteriškus drabužius, kurie jums patinka, taip pat moteriškai susišukuoti plaukus. Kuo moteris mažiau atrodo kaip vyras ir kuo ji labiau patinka sau, tuo stipresnė jos energija. Rūpinkitės savo kūnu – nueikite į masažą, pasidarykite manikiūrą.

Išvykos į gamtą. Moteris stipriai atveria savo čakras gamtoje. Stenkitės dažniau išvykti iš miesto, taip pat kuo mažiau laiko praleiskite užsidarę namuose.

Bendravimas su maloniais žmonėmis. Flirtuokite su vyrais, kalbėkitės su moterimis ir stenkitės vengti ilgų vienatvės periodų. Nebijokite išreikšti savo jausmų ir kalbėti apie juos su kitais žmonėmis.

Būtinai pailsėkite. Rūpinkitės savo kūnu, tačiau nepamirškite ir atsipalaiduoti. Stipriu biolauku gali pasigirti tik pailsėjusi ir nepersidirbanti moteris.

Šokite, dainuokite ir būkite kūrybinga. Šokiai – geriausias būdas atskleisti savo moteriškumą. Dainavimas taip pat padeda atverti čakras. Kūrybiškumas yra puikus priedas prie viso to. Daugelis sakys, kad dainavimas ir šokiai yra kūrybinė veikla, ir jie bus teisūs. Svarbu sukurti kažką naujo, išreiškiant mintis per dainų kūrybą, piešimą.

Susitikimas su draugais. Labai svarbu susitikti su draugais ir aptarti viską, kas vyksta, pasidalinti nuomone. Tokie pokalbiai yra nepaprastai svarbūs.

Gebėjimas prašyti vyro pagalbos. Kai moteris sulaukia palaikymo iš vyro, tai užpildo ją energija, nes vyras jai atiduoda dalelę savęs.

Švaros, grožio ir tvarkos palaikymas namuose. Bet kurios moters namai turi būti švarūs, gražūs, tvarkingi. Jai turėtų patikti tai, kas ją supa. Tik taip ji galės mėgautis gyvenimu ir buvimu savo gimtosiose sienose. Tai labai įkvepia ir džiugina.

Dovanų ir komplimentų priėmimas. Nesvarbu, iš ko dovana. Kai moteris gauna dovanų ir priima kitų dėmesio ženklus, ji sustiprėja energetiškai. Jei kas nors jums pasakė komplimentą, priimkite jį ir džiaukitės gražiais žodžiais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *