vyras skuduras

Kaip paversti vyrą skuduru?

Kai kurioms moterims nepakanka tiesiog turėti santykius su vyriškiu. Joms būtina bet kokia kaina užvaldyti kiekvieną jo mintį kiekvieną sekundę. Jeigu esate viena iš jų – pateikiame kelis naudingus patarimus, kaip tai padaryti.

Pirma. Visada ir bet kokia proga duok vyrui suprasti, kad tu viską žinai ir moki geriau už jį, pradedant kiaulininkystės vidutinio klimato juostoje ypatumais, baigiant sąmokslo teorijomis ir kvazarais (kas apskritai susigaudo, kuo skiriasi vienas nuo kito šitie dalykai?) Jei vyras, neduok Dieve, sugalvos tave papildyti at pertraukti – pradžiai nutaisyk paniekos kupiną veido išraišką, o paskui kategoriškai paaiškink, kad kieno jau kieno, o jo nuomonė tikrai negali būti laikoma galutine tiesa. Ir apskritai ji niekam neįdomi. Jei sumanys prieštarauti ar ginti savo požiūrį – apsiverk ir pagrasink išeiti pas mamą.

Antra. Atidžiai klausykis jo pokalbių telefonu, skaityk jo gaunamas žinutes ir, jei yra tokia galimybė – sek jo paštą. Perskambink į visus nepažįstamus numerius, ypač su moteriškais vardais. Ne bėda, jei paaiškės, jog moterėlė, skambinusi tavo vyrui ištisą dieną, tebus 60-metė jo firmos buhalterė, o tu jau perskambinai jai trečią valandą nakties ir išvadinai visais įmanomais necenzūriniais žodžiais. Kai rytojaus dieną buhalterė atsisakys dirbti tavo vyro firmoje arba ją išveš į ligoninę su infarktu, apkaltink dėl visko vyrą, išvadink jį apgailėtinu gerontofilu ir svingerių judėjimo adeptu. Apsiverk ir pradėk krautis daiktus.

Trečia. Viskam surask vyrui nenaudingą paaiškinimą. Pavyzdžiui: „Mūsų kaimynas nedirba, bet jis bent jau pasiteisinimą turi – geria kaip paskutinis alkoholikas! O kas trukdo dirbti ir uždirbti tau? Aš jau trečius metus važinėju tuo pačiu automobiliu…” – ir panašiai. Apsiverk – tai visada labai efektyvu. Tavo daiktai, įskaitant skalbimo mašiną, televizorių ir automobilį turi būti visą laiką paruošti pervežimui pas mamą.

Ketvirta. Reikalauk, kad vyras tau padėtų ir tuo pačiu metu visą laiką aimanuok, kad juo visiškai neįmanoma pasikliauti. Iš parduotuvės atneš ne tokio riebumo pieną, ne tos spalvos vyšnias ir apskritai jis tą dešrą atnešė tam, kad priaugtum svorio.

Penkta. Vyro parinktą restoraną visada išvadink kiaulide. Jeigu tai pats geriausias restoranas visame mieste, išvadink jį glamūriška kiaulide.

Šešta. Į bet kokią dovaną reaguok kaip į įžeidimą. Žiedus su briliantu šį sezoną nešioja tik oficiantės ir striptizo šokėjos. Į Balį atostogauti skraido visi, kas netingi, pradedant prekybos agentais, baigiant sekretorėmis. Padovanoti naktiniai marškiniai – jis ką, laiko tave tokia stora? Nori pasakyti, kad laikas mesti svorį? O be to – ant ko jis tuos naktinukus matavo?!

Septinta. Nepamiršk nuolatos priminti, kad vyras trukdo tavo saviraiškai. Jeigu stovi prie lango, imk šaukti, kad jis specialiai ten atsistojo, nes tu per jį tuo metu žiūrėjai. Nesvarbu, kad jau 12 nakties ir kad per tavo langą matosi aklina gretimo namo siena.

Aštunta. Jeigu svečiuose jums pasiūlys pasižiūrėti filmą, o tavo vyras neatsargiai leptelės, kad šitą filmą jau matė, tuojau pat pradėk šaukti: „Matei? O kur tu jį žiūrėjai? O svarbiausia – su kuo? Su savo šliundromis?” Apsiverk, trenk durimis ir išeik pas mamą.

Devinta. Skambinėk jam kiekviena proga ir visai be progos. Tau nulūžo bato kulniukas, jūsų šinšilas prastai pavalgė ir kažkoks vangus nuo pat ryto, Somalio gyventojų vidutinė gyvenimo trukmė siekia 28 metus, tavo darbovietėje dirbančio apsauginio kalytė atsivedė šuniukų… Geriausia tai daryti tada, kai jis sėdi susirinkime ar dalyvauja svarbiame susitikime. Pasipiktink, kad tavo problemos jam nėra svarbesnės už jo problemas. Apsiverk ir išeik pas mamą. Perskambink iš mamos ir paprašyk, kad atvežtų šinšilą, juk žvėreliui reikalinga priežiūra, kurios jis nesulauks iš tokio neatsakingo ir beširdžio sutvėrimo, kaip tavo vyras.

Dešimta. Dažniau užtaisyk jam isterijas ir primink, kad kiekvieną kartą, kai tave reikia nuvežti į soliariumą ar kai užsirašai į manikiūrą, jam būtinai koks nors susitikimas su užsienio investoriais ar direktorių tarybos posėdis. Sugalvok tu man tokias kvailystes, kad tik nereikėtų tavęs nuvežti!

Vienuolikta. Kategoriškai išbrauk iš jūsų aktyvaus leksikono žodžių junginį „alus ir draugai”.

Dvylikta. Kuo dažniau primink, kad mama tave įspėjo. Šito niekada nebus per daug.

Trylikta. Ir apskritai bet kokia proga prisimink, kaip šitas vyras sugadino tau gyvenimą. Apsiverk ir sugrįžk pas mamą.

Jei po viso to susimąstėte, kuriems galams jums reikalingas toks skuduras, atsakykite sau į klausimą – ar ne jūs pati jį tokiu padarėte savo nenuilstamomis pastangomis?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *