Kaip suprasti, kad ši moteris gali sugriauti vyrui gyvenimą

Moteris gali pakankamai stipriai įtakoti savo vyrą, tiek neigiama, tiek teigiama linkme. Kitaip sakant, moteris gali padėti vyrui siekti tikslų, tapti stipresniam ir geresniam. O gali tiesiog imti ir jį sunaikinti. Kaipgi tuomet suprasti, kad štai ši konkreti moteris gali sugriauti vyrui gyvenimą?

Tokia moteris mėgsta manipuliuoti. Ir ne faktas, kad ji tai daro sąmoningai. Gali būti, kad ji paprasčiausiai nemoka kitaip bendrauti. Pavyzdžiui, ji nuolat įsižeidžia tam , kad vyras pakeistų savo elgesį ta linkme, kuria jai norisi.

Ir tai tik viena iš dešimčių visų įmanomų manipuliacijų. Galima paminėti ir tokią manipuliaciją, kai moteris grasina išeiti, išsiskirti.

Jei moteris grasina išeiti, ji siunčia vyrui tokį signalą: „Tu turi laikytis į mane įsikibęs. Aš tau esu didelė vertybė, o jei išeisiu, tai tu nieko sau daugiau nerasi.” Vyrui tenka paklusti, kad moteris neišeitų.

Ir palaipsniui sunyksta vyro valia, tikėjimas savimi, jis galiausiai patiki, kad iš tikrųjų pražus, jei nesilaikys į ją įsikibęs.

O dar galima prisiminti frazes, kurios neleidžia siekti užsibrėžtų tikslų. Pavyzdžiui: „nesąmonių prisigalvojai“, „užsiimk normaliais reikalais“ arba „tau nieko nesigaus“. Vyrui norisi kažko imtis, pradėti kažką naujo, galbūt užsiimti verslu, nauju hobiu. Ir staiga atskrenda tokios mylimo žmogaus frazės.

Žmogus linkęs tikėti tuo, ką girdi iš kitų. Ir kuo dažniau jis tai girdi, tuo didesnė tikimybė, kad patikės. Ir jeigu moteris kiekvieną dieną kala į galvą, kad vyras užsiima niekais, jis laikui bėgant atsisakys ne tik bandymų pasiekti sėkmę savo reikaluose. Jis apskritai atsisakys naujų idėjų, nustos bandyti ką nors veikti.

Tai gali pasireikšti net tada, kai vyras neturi savo verslo ar pomėgio. Pavyzdžiui, moteris juokaudama sako, kad vyras yra kvailys, bukagalvis ir pan. Atrodo, pokštas, o iš tikrųjų –  gryniausia pasyvi agresija. Ir ji taip pat turi pasekmių.

Juk vyras pradės tuo tikėti. Ateis į darbą, padarys klaidą ir iškart prisimins savo moters žodžius. Taip prarandamas pasitikėjimas savimi. Vyras netgi dirbdamas savo darbą atliks užduotis prasčiau nei įprastai. Vyras bus sunaikintas.

Reikia žiūrėti dar ir į tai, kiek moteris yra savanaudiška ir valdinga. Taip, kai kuriems vyrams tai patinka. Bet būtent šios moterys naikina vyrą. Vyras vis dažniau paklūsta, klauso moters, atiduoda jai savo atlyginimą, sėdi namuose be draugų ir pomėgių, tarsi narve ir t.t.

Sveikoje šeimoje galima pastebėti, kad valdžia joje yra pasidalinta. Yra abipusis palaikymas ir geranoriškumas. Bet jei visa valdžia patenka į vieno žmogaus rankas, kitas darosi vis „minkštesnis” ir silpnesnis, palaipsniui praranda valią. Paprasčiau tariant, jis sunaikinamas kaip asmenybė.

Moteris naikina vyrą, kai mato greta savęs ne vyrą, ne žmogų, o įrankį, instrumentą. Toks įrankis reikalingas kad padėtų, tylėtų, atneštų pinigų, užtikrintų komfortą ir pan. Kai meilės nėra, nemylinti moteris vyru naudojasi kaip daiktu, juo manipuliuodama.

Verta iš anksto pasidomėti, kaip moteris žvelgia į šeimą ir santykius. Jei ji nori tik kilti karjeros laipteliais, ir jai neypatingai svarbu, kas bus šalia jos, tokia moteris vyrą sunaikins, visiškai sugriaus jam gyvenimą.

Moteris išties turi savyje didelę galią ir gali daryti milžinišką įtaką vyrui. Kokią kryptimi, teigiama ar neigiama – tai jau priklauso nuo konkrečios moters.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *