Kas bendro tarp vyrų ir paukščių?

Manote, kad susiradote tą vienintelį ir nepakartojamą, su kuriuo galima drąsiai žygiuoti per gyvenimą? Neskubėkite. Įsižiūrėkite į savo išrinktąjį atidžiau. O ką, jeigu iki vestuvių jis – povas, o pasižiūrėjus iš arčiau, paaiškės, jog tai tiesiog įžūlus kalakutas?

Vyras visą laisvalaikį praleidžia namuose. Minkštos šlepetės, puodelis arbatos ir mylima moteris (mama, žmona – nesvarbu). Štai ir viskas, ko trūksta iki pilnos laimės vyrui-žvirbliui.

Nekonfliktiškas, ramus, mėgsta jaukumą, tačiau visiškai nepritaikytas realiam gyvenimui? Priešais jus – vyras-balandis. Sukurkite jam palankias sąlygas ir jis burkuos iš pasitenkinimo.

Visų galų meistras. Bet koks darbas namuose jam pagal jėgas ir jis labai noriai tuos darbus atlieka. Tai neveikiantį radijo imtuvą pataisys, tai spintą sukals… Saugokite savo ausis: jūsų namuose apsigyveno vyras-genys!

Mėgsta tik tai, kas saldu, ar tai būtų maistas, ar moterys. Paprašysi padėti išspręsti problemą – tiek jį ir tematysi. Štai taip ir plasnoja vyras-kolibris nuo žiedo prie žiedo.

Su šiuo paukščiu paprastai lyginamos moterys, tačiau ir tarp vyrų tokių atsiranda. Jie gyvena šia diena, o vardan savo ramybės pasiruošę mesti šeimą ir išplasnoti iš namų. Susipažinkite su vyru-gegute.

Šis vyras – likimo dovana. Kartą pamilęs, niekada nepamirš. Mylima moteris jam – svarbiausias dalykas gyvenime. Būkite jam tokia pat ištikima, nekankinkite vyro-gulbino.

Visi pavydi šio raumeningo gražuolio su aristokratiškomis manieromis išrinktajai. Kiekviena svajoja su juo būti. Ech, mergaitės… Kad jūs žinotumėte, kokia kančia gyventi su tokiu pavyduoliu ir namų tironu, koks yra vyras-erelis.

Visi laiko ji labai savimi patenkintu. Kurgi ne, juk toks gražus! Tačiau taip galvoja tik tos, kurios negyvena su juo po vienu stogu. Artimųjų rate jis paprastas ir geras kaip niekas kitas. O išpuikimas – tik kaukė, skirta šiam priešiškam pasauliui. Ne taip jau paprasta būti vyru-povu.

Yra toks vyrų tipas, juos ir vyrais nelabai pavadinsi. Svarbiausia laiku juos atpažinti. Juk tai vyras-gaidžiukas.

Jis ne toks kaip visi, tačiau su prieš tai paminėtu variantu neturi nieko bendro. Jis tiesiog kitoks. Ir tegu nemoka skraidyti, kaip kiti vyrai, už tai su juo kiekviena diena – šventė. Būti vyro-pingvino gyvenimo drauge – reta garbė.

Dar vienas simpatukas, labai žavus, iškart patraukia dėmesį, kad ir kur pasirodytų. Stop! Su tokiu valkata kaip vyras-sniegena geriau neprasidėti.

Šio vyro gyvenimas – nesibaigiantis vakarėlis. Jis visą dieną praleidžia lovoje, o iš namų išlenda jau sutemus. Ir duodasi iki pat ryto, kad vidurdienį vėl griūtų į lovą. Vyrui-pelėdai paprasčiausiai negalima kurti šeimos.

Koks nuostabus! Šitas vyras viską tempia į namus. Su juo tikrai neteks mirti nuo skurdo. Bet koks jis plepys! Jei sugebėsite jį pakęsti šalia savęs, rinkitės vyrą-šarką.

Nuo šito tipelio reikia bėgti kiek kojos neša. Normaliomis sąlygomis atrodo visai neblogas vyrukas: plačiapetis, simpatiškas, švelnus charakteris. Bet jei prireiks apginti moterį nuo chuliganų… Ei, kur tu bėgi, vyriški-struti?!

Apie šį vyriškį visos svajoja. Gražus, stilingas, sugebantis pakovoti už save ir artimuosius – kuo ne idealas? Sekasi gi kai kurioms: vyro-flamingo išrinktosioms.

O svarbiausias dalykas, kalbant apie vyrus-paukščius – visada turėkite galvoje senolių išmintį: „Jeigu pagavote paukštį, nelaikykite jo narve, nedarykite taip, kad jam norėtųsi bėgti, bet jis negalėtų to padaryti. Padarykite taip, kad jis galėtų nuo jūsų pabėgti, bet to nenorėtų”.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *