Keturios moteriškos energijos – mergaitė, karalienė, šeimininkė, meilužė

Mergaitė. Vandens energija

Mergaitė – tai ta mūsų dalis, kuri džiaugiasi, tiki stebuklais, pasitiki pasauliu ir žmonėmis. Mergaitė spontaniška ir atvirai kalba apie savo norus, ji tiksliai žino, ko jau norisi per artimiausias penkias minutes. Mergaites norisi saugoti ir dovanoti joms žaisliukus, nes su jomis linksma, su jomis galima drauge kvailioti ir džiaugtis. Vyrams patinka rūpintis tokiomis moterimis, su jomis jie jaučiasi išmintingi ir stiprūs.

Kad išsiugdytume savyje Mergaitę, turime išmokti džiaugtis. Įvyko kažkas malonaus – įjungiame savo vidinį „Wow!!!”

Meilužė. Ugnies energija

Meilužė – tai glaudus ryšys su kūrybine energija ir savo kūnu.

Moteris su stipria „Meilužės” energija greičiausiai užsiima kokiomis nors moteriškomis praktikomis. Atrodyti ji gali kaip tik norite – apkūni, grakšti, fantastiškai graži ar šiaip sau, bet joje visada kažkas yra. Vyrai dievina tokias moteris už įkvėpimą ir aistrą.

Pieškite, šokite, darykitės masažą, švęskite viską, kas teikia malonumą.

Šeimininkė. Žemės energija

Šeimininkė – tai mūsų dalis, atsakinga už tvarką darbuose bei reikaluose ir gyvenime, už sėkmingas pinigų investicijas, už sugebėjimą rūpintis kitais, visų pirma artimaisiais. Šeimininkės planuoja savo gyvenimą, jos labai retai staiga pasibaigia pinigai, produktai šaldytuve ar laikas. Gali pasibaigti, tačiau šeimininkė žino, ką su tuo daryti.

Organizuodama erdvę aplink save, planuodama gyvenimą, rūpindamasi savimi ir kitais, moteris ugdo savyje „šeimininkę”, kuri labai reikalinga sąveikavimui su mus supančiu pasauliu.

Karalienė. Oro energija

Pagrindinė karalienės energija – pasitikėjimas ir laisvė. Dėl to būnant greta jos susidaro įspūdis, kad esi išrinktasis. Karalienė – tai sugebėjimas megzti socialinius ryšius, išsaugoti orumo jausmą, pretenduoti į kažką daugiau ir išlošti bet kokioje situacijoje. O kas gali būti greta karalienės? Teisingai – karalius. Būti su karaliene reiškia gauti labai galingą impulsą pačiam vystytis ir tobulėti.

Ugdytis savyje karalienę padeda didelių tikslų siekimas, savarankiškai priimami sprendimai, bendravimas su sėkmingais žmonėmis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *