Keturios moterys pagal Zodiako ženklą, kurios senatvėje tampa nepakenčiamos

Kai kurie žmonės, išėję į pensiją, patiria antrą jaunystę, kai galima nedirbti, užsiimti tuo, ką mėgsti, ir keliauti po visą pasaulį. Kitiems brandus amžius – tikras išbandymas, ir pirmiausia ne jiems patiems, o aplinkiniams. Štai kurių Zodiako ženklų atstovės tampa išties nepakenčiamomis močiutėmis.

Žuvys

Moterys Žuvys žavingos, net senatvėje nepraranda savo šarmo ir atrodo jaunesnės už bendraamžes, bet kažkodėl jų tai nedžiugina. Žuvys pasineria į prisiminimus, svajones apie praėjusius metus ir savo gyvenimo vyrus, bet pamiršta gyventi dabartyje.

Netrukus Žuvys pradeda painioti faktus ir vardus, peržiūrėtą serialą maišydamos su gyvenimu, o į bet kokius giminaičių pastebėjimus reaguoja labai piktai. Artimieji su nostalgija prisimena švelnias ir kantrias Žuvis, kurios užaugino 7 vaikus, viską spėjo ir nugyveno puikų ir išmintingą gyvenimą. Todėl už šį žmogišką žygdarbį Žuvimis visi rūpinasi ir popina, kaip mažus vaikus.

Jautis

Kuo vyresnė tampa moteris Jautis, tuo tvirtesnis tampa jos įsitikinimas, kad moterys svarbesnės už vyrus, protingesnės, ir būtent jos turi priimti svarbiausius gyvenime sprendimus ir dalyti patarimus giminaičiams. Kuo primygtinesnės tampa rekomendacijos, tuo labiau priešinasi Jaučio artimieji, ir tai dažnai ją paverčia pikta ir irzlia močiute.

Jaučiai dažnai užima vadovaujančias pareigas, o pensijoje įprotis įsakinėti išlieka. Paprastai giminaičiai supratingai žiūri į močiutės pasisakymus, juk testamento turinio ji iki pat galo linkusi neafišuoti, o jame nemažai punktų.

Svarstyklės

Maištingas Svarstyklių charakteris visą gyvenimą jas verčia blaškytis nuo normų prie norų, nuo taisyklių prie širdies troškimų. Ir pensijoje jos galų gale gali nebesijaudinti dėl ateities ir atpalaiduoti kontrolę. Senatvėje Svarstyklės dažnai nesirenka žodžių ir aktyviai kritikuoja valdžią, kaimynus ir naują tvarką. O praeitį prisimena su nostalgija.

Močiutės Svarstyklės – tai išminties lobynai, jeigu pavyksta jas prakalbinti, galima išgirsti ne tik „stiprių žodelių“, bet ir įspūdingų istorijų apie vaikystę ir jaunystę. Jos vertos to, kad šiek tiek pakentėtumėte artimo žmogaus irzlumą ir burbėjimą.

Avinas

Avinai ir jaunystėje nerinko žodžių ir garsėjo ūmiu charakteriu, o senatvėje Avinai tampa dar didesnėmis priešgynomis ir pikčiurnomis. Joms už nugarų – tūkstančiai pergalių ir tiek pat pralaimėjimų, jų gyvenimo patirties pakanka parašyti knygai apie filosofiją ir povandeninius akmenis siekiant karjeros.

Moterys Avinai neskuba į pensiją, todėl pradeda niurnėti ir savo pretenzijomis vesti iš kantrybės darbo kolektyvą. Tačiau daugelis Avinų pasikeičia išėjusios į pelnytą poilsį: jos gali liautis gyventi dėl pinigų ir karjeros ir skirti visą laiką šeimai ir sau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *