Kiek kainuoja moteris?

Leiskite išsakyti jums kelias bjaurias tiesas…

Visi mes skirtingi, kiekvienas turime savo vidinį pasaulį. Bet kokia klasifikacija sąlygiška, ji aprėpia ne visus bruožus ir viską supaprastina. Galbūt dėl to žmonės mėgsta save klasifikuoti. Vieną tokią sistemą mes čia ir panagrinėsime. Beje, ją labai mėgsta vyrai.

Pagal šią sistemą, moteris galima suskirstyti į tris psichologinius tipus:

  • Tos, kurios parsiduoda atvirai
  • Tos, kurios parsiduoda, apsimesdamos, jog to nedaro
  • Tos, kurios neparsiduoda.

Paprasta ir aišku.

DOROS

Pradėsime nuo jų, kadangi čia išties viskas paprasta ir aišku. Jūs niekada gyvenime negalėsite jos nusipirkti. Pamirškite. Slėpkite pinigus, nedarykite sau patiems gėdos. Jei pasiūlysite pinigų, pavirsite jų akyse bukagalviu, primityviu gyvuliu. Nuosprendis galutinis ir neapskundžiamas.

Net negalvokite to daryti.

Beje, nuosprendžio paskelbimui nepadarys įtakos, kad iki šiol jūs jai patikote ir galbūt iki šiol patinkate. Deja, ji tai traktuos kaip sunkinančią aplinkybę. Taip, tai liūdna, neteisinga… Bet juk visada galite nusipirkti kitą. Su sąlyga, kad toji priklausys kitoms dviem kategorijoms.

Kaip ji tokia tapo?

Mokslininkai spėlioja, kad dėl visko kaltas senų knygų skaitymas ir visiškas nesusigaudymas ekonomikos situacijoje, o taip pat – geras išsiauklėjimas. Prašau suprasti mane teisingai – aš pasakiau „geras išsiauklėjimas”, o ne griežtas. Būtent iš griežtumo ir dygsta sekančios dvi kategorijos. Ir dar – itin paaštrėjęs orumo jausmas.

Šitos rūšies moteris tiki – ir tas tikėjimas artimas religijai – kad ji yra unikali asmenybė, nusipelnanti pagarbos ir turinti savo nuomonę. O ne prekė. Ir dėl to jai kažkaip nepatogu parsidavinėti. Ji asmenybė, o ne daiktas. Ir niekaip neįtikinsite, kad viskas atvirkščiai. Nešvaistykite veltui laiko.

Ji ne princesė. Ji dirba, parduoda savo laiką, darbą ir jo vaisius, ji visiškai normaliai integruota į ekonomiką. Bet neleidžia peržengti ribų.

Piniginiai-prekiniai santykiai apteka ją kaip upės vanduo uolą, palikdami širdį ir protą sausais. Kartais ji svajoja apie kitokį likimą, kitokį gyvenimą, tačiau… Išlieka savimi.

Palikime ją ramybėje ir mes. Keliaujam toliau.

PARSIDUODANČIOS

Sekanti rūšis, tegu ir visiška priešingybė pirmai, yra visgi taip pat gerai suprantama ir tiesi. Ir galbūt nusipelno ne ką mažesnės pagarbos, kadangi neapsimetinėja, nevedžioja už nosies ir tiksliai žino savo kainą. Ir be jokių kompleksų jums ją pasakys. Sąžiningumas – tai prostitučių, nusikaltėlių ir karalių mandagumas.

Visa esmė – kainos ir kokybės santykyje.

Sprendžiate jūs pats, vertinate irgi jūs pats, jūs esate pirkėjas ir dėl to visada teisus. Ši situacija tokia patraukli daugumai vyrų, kad jie linkę patikėti, jos atseit visos moterys – prostitutės. Tai leidžia jiems pasijausti pasaulio valdovais, aukščiausiomis būtybėmis, vos ne dievais.

Paradoksas, tačiau lygiai tokia pat deive, aukščiausia būtybe ir pasaulio valdove jaučiasi ir antroji proceso pusė. Ta pati, kuri parsiduoda. Moteris save parduoda ir šitaip deklaruoja savo pranašumą. Jūs nugalėtas, jūs man mokate pinigus, duoklę.

Kaip ji tokia tapo?

Keista ne tai, kad ji tokia tapo. Keista, kad visos tokiomis nepavirto. Įsivaizduokite, kad užsiimate savo mėgstamu darbu, kuris džiugina, suteikia jums kažkokią vietą gyvenime ir jausmą, kad esate reikalingi žmonėms. Ypač jeigu jus jau seniai įtikino, jog esate nieko nevertas, o paskui paaiškėjo, kad vertas, ir labai nemažai.

Nors tokio gyvenimo realybė nėra labai linksma, kaip paaiškės vėliau. Labai dažnai tokia moteris perkama, kad būtų pažeminta, kad būtų įtvirtintas nuosavas pranašumo jausmas, ir tai įkalkuliuojama į kainą. O moteris atsimoka tuo pačiu, ji vyrą niekina ir žemina. Tačiau tame esama „judesio”, adrenalino, tai kaip azartinis žaidimas.

Parsiduodančiomis tampa tos, kurias traukia rizika. Tos negausios, kurios niekina bet kokias ribas, sąlygotumus ir normas. Neturėdamos galimybės realizuotis kaip rizikuoti linkę vaikinai – kriminale ar kariniuose reikaluose, jos ieško nuotykių savais, moteriškais būdais. Materialinis faktorius neretai visiškai nesvarbus.

Tačiau čia jūs gaunate lygiai tiek, už kiek užmokėjote.

MELAGINGOS

Trečioji, labiausiai paplitusi kategorija. Tos, kurių labiausiai bijo ir kurias myli, į kurias beviltiškai ir be proto įsimyli ir lygiai taip pat staiga ir beprasmiškai meta. Jas keikia ir paverčia deivėmis, joms rašo eiles ir dovanoja pusę karalystės… O joms vis mažai, ir jūs galiausiai nesuprantate, užkariavote ją, ar ne…

Jūs lekiate paskui ją, nežinodamas, kas su jumis darosi.

Bendraujant su ja, įvyksta tai, ką priimta vadinti kognityviu disonansu. Tai dar ne pilnavertė neurozė, bet kažkur jau visai netoli, ir greitai jūs ją pasieksite. Taip nutinka, kai gaunate dvigubą, dviprasmį signalą, o siunčia jį tokia moteris pastoviai ar beveik pastoviai. Dvigubas signalas – tai du vienas kitam prieštaraujantys teiginiai. „Taip, tu gali mane nupirkti, aš laukiu iš tavęs dovanų ir dar daug visko, tačiau tu niekada negalėsi manęs nupirkti, aš ne tokia”.

Ir tavo protas išeina atostogų.

Kaip ji tokia tapo?

Kažkada ji pamatė, kaip katinas žaidžia su pele. Ir suprato, kad jeigu katinas suės ją iš karto, tai nusisuks į sieną ir užmigs, ir daugiau niekada nepaskambins. Paskui ji kelis kartus patikrino, viskas taip ir gavosi, o jai taip patiko tas katinėlis, jai norėjosi glostyti jam kailiuką, klausytis jo jaukaus murkimo…

Dėl to ji išmoko būti išmintinga pele ir daug ko pasiekė šioje srityje. Pabėga, kad pagautų. Leidžiasi paimama ant rankų, kad nebūtų paimta. Ji yra jūsų ir niekada nebus jūsų. Jūs galite ją nusipirkti, jūs tiesiog priverstas ją pirkti, nes kitaip ji neturės su jumis jokių reikalų, tačiau niekada negalėsite jos turėti su niekuo nesidalindamas.

Tada jūs pakeliate kainą, paskui dar ir dar… Ir kuo daugiau mokate, tuo ji artimesnė, geidžiamesnė, nes jūs joje įsimylėjote į save, į įdėtas savas investicijas. Ji puikiai tą žino ir tuo gyvena. O kartais ji jus netgi myli. Problema čia ta, kad ji be paliovos meluoja ir tai kelia šiokį tokį nerimą.

Betgi ir jūs ne angelas.

Ir dar.

Kai kurie iš jūsų žino, kad visos šios kategorijos neretai būna susimaišiusios vienoje moteryje… Tiesiog skirtingos situacijos, skirtingas laikas, skirtingi vyrai… Arba skirtingi miestai. Tai gali viską pakeisti. Su jumis elgsis būtent taip, kaip labiausiai bijote, kad su jumis elgtųsi. Arba lygiai taip, kaip patys prisiprašėte.

O mielų damų aš iš visos širdies prašau atleisti. Žinau, kad išdaviau jūsų paslaptis ir jums buvo liūdna visa tai skaityti.

P.S. Taip pat žinau, kad daugeliui skaitytojų dabar kilo paprastas ir visiškai natūralus klausimas. Jeigu su moterimis mes išsiaiškinome ir viską supratome, tai kiek kainuoja vyras? Atsakymas jums žinomas, tačiau kaip visada jūs nesiryžtate patys jį garsiai ištarti. Jeigu jums baisu, toliau galite neskaityti.

Taigi.

Vyras kainuoja absoliutų nulį. Bent jau daugeliu atvejų. Ir jūs puikiausiai tai žinote. Arba jums labai pasisekė.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *