Ko vyrui reikia iš žmonos?

Kokie svarbiausi vyro poreikiai šeimoje? Ko jam reikia, kad pakaktų jėgų ir noro rūpintis žmona, vaikais, daryti karjerą, kad nebūtų problemų su fizine ir psichine sveikata, kad išliktų noras ir sugebėjimas dovanoti žmonai meilę?

Sekso? Jis, žinoma, reikalingas, tačiau vargu ar galima teigti, kad vyras susituokė vien dėl sekso, ir kad jį šeimoje galima išlaikyti seksu. Ne taip jau brangu ir sudėtinga už pinigus ar parodytą dėmesį reguliariai gauti sekso iš įvairių moterų be jokių šeimoje įprastų skandalų, tarkavimo ir kitokių moteriškų dalykėlių, ką ir daro užkietėję vienišiai, priversti taip gyventi dėl savo negatyvių šeimyninių scenarijų, baimių ar infantilumo.

Sriubos? Labai svarbi tema vyro gyvenime, bet jeigu jis pakankamai uždirba, gali ir ne namuose maitintis ar virėją pasamdyti. Maistas svarbus, bet ne svarbiausias.

Vaikų? Giminės pratęsimas labai svarbus. Tai galinga pasąmonės programa, kurią „instaliavo” pati gamta. Bet ar galima būtų teigti, kad tai pats svarbiausias dalykas, kurio kiekvieną dieną vyras tikisi iš žmonos? Vargu. Ir nuo žmonų su vaikais išeina, ir su žmonomis be vaikų gyvena…

Emocijų, kaip iš romantiško filmo? Tai greičiau iš liguistų ir nesveikų santykių sferos, nes normaliam vyrui visoms šitoms muilo operų aistroms visiškai pakanka įsimylėjimo periodo, o toliau, sukūręs šeimą, jis visa jėga realizuos save darbe, karjeroje, versle.

Net keista, kokio paprasto dalyko reikia normaliam, pilnaverčiam vyrui iš žmonos. Dalykas be galo paprastas, tačiau daugumai moterų jis yra nepakeliamai sudėtingas, kai kurioms – praktiškai neįmanomas. Apie šį dalyką kalba dauguma vyrų, atėję į psichologų konsultacijas…

Tai kas gi tai per dalykas, toks reikalingas normaliems vedusiems vyrams? Tokiems vyrams, apie kuriuos svajoja netekėjusios moterys?

Paprastiems, normaliems ir geriems vyrams reikia…

RAMYBĖS NAMUOSE!

Apie ką eina kalba?

Apie tai, kad grįžęs namo iš sociumo, kur visą dieną aktyviai veikė, darbavosi, patyrė begalę stresų, vyras trokšta surasti juose:

  • Harmoniją;
  • Ramybę;
  • Jaukumą;
  • Ramią ir gerą moterį greta savęs.

Vietoje to, kad grįžęs iš darbo susidurtų namuose su:

  • Isterijomis;
  • Pretenzijomis;
  • Netikėtumais ir t.t.

Jis pavargo. Jam būtina atgauti jėgas, pailsėti. O gerai pailsėjęs, neretai užsidaręs tam tikram laikui vienumoje, nusiraminęs ir jėgas atgavęs vyras padarys žmonai ir vaikams viską, kas tik įmanoma ir neįmanoma. Bet tik adekvačiai žmonai.

O jeigu jums šovė mintis, kad tegu iš pradžių jis pasikeičia, o paskui ir aš tapsiu gera, normali žmona, tai jūs atsidūrėte aklavietėje. Jei skaitote šį tekstą ir esate moteris, patarimas gali būti tik vienas – pradėkite nuo savęs. O jeigu esate vyras ir norite būtent šios ramybės namuose ir laimingos, harmoningos moters greta savęs, susimąstykite, ką darote negerai ir liaukitės tai daręs.

Nes jeigu moteris nesugeba suteikti jums ramybės, tai jūs arba pasirinkote ne tą moterį, arba jūsų elgesys provokuoja atitinkamą jos elgesį.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *