Kodėl gražioms moterims gyvenimas yra sunkesnis nei kitoms?

Moterys stengiasi būti vis gražesnės ir gražesnės. Kitaip sakant, joms atrodo, kad gražios moters gyvenimas yra geresnis nei bet kurios kitos. Tačiau tai ne visai teisinga. Manau, gražioms moterims gyventi yra sunkiau. Ir štai kodėl.

Pirma. Gražiai moteriai sunkiau surasti tikrąją meilę. Juk daugumai vyrų norėsis būti su ja tik dėl išvaizdos. Jie net negalvos, koks žmogus gyvena tame gražiame įpakavime. Be to, jie ir patys ims vaizduoti save visiškai kitokiais, nei yra iš tikrųjų, kad patiktų šiai moteriai.

Tokiu būdu ji ilgus metus gyvens apgaulėje. Ir anksčiau ar vėliau tai išplauks į paviršių. Tačiau tuščiai iššvaistyto laiko jau nesugrąžinsi… Ir taip gali atsitikti ne vieną kartą gyvenimo bėgyje. Juk vyrai gali elgtis taip, kad bus sunku suprasti, ar jie tikrai myli, ar tik dėl išvaizdos nori būti šalia.

Antra. Mokykliniais metais gražioms merginoms labai paprasta. Visi pasiruošę nusileisti, padėti ir pan. Visi berniukai sukinėjasi aplinkui. Ir susidaro įspūdis, kad gyvenimas tobulas. Tačiau viskas pasikeičia, kai mergina paauga ir įžengia į suaugusiųjų pasaulį.

Kai į darbą samdys ne tik dėl gražių akių. Kai aplinkui ją bus jau realus pasaulis, o ant pečių užgrius daug sunkumų. Paprastoms moterims lengviau. Juk jos neįprato viską gauti lengvai. Jos žino, kad reikia daug dirbti, kad kažką pasiektum.

Trečia. Graži moteris pernelyg sureikšmins savo grožį. Juk ji visą gyvenimą sulaukia komplimentų ir tiki, kad tai – didelė vertybė. Todėl grožį reikia bet kokia kaina išlaikyti. O tai – ne tik dideli pinigai, bet ir labai daug laiko sąnaudų.

Visa tai apsunkina gyvenimą. Kai kurios gražios moterys skiria savo grožiui kone visą savo laisvalaikį ir didžiąją dalį pinigų. Niekam daugiau nebelieka laiko. Pomėgiams, hobiams, asmeniniam tobulėjimui, netgi karjerai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *