Kodėl jūs jam tapote „atsarginiu variantu”?

Jūs septintame danguje iš laimės, juk jis suteikia jums nepamirštamų emocijų. O paskui netikėtai pradingsta nežinoma kryptimi, kad po poros savaičių sugrįžtų. Ir ciklas kartojasi iš naujo.

Pažįstama situacija?

Pamėginkime išsiaiškinti, kodėl jis jus naudoja kaip atsarginį variantą.

Elgiatės pernelyg įkyriai

Žinoma, jūs to nedarote tyčia. Tiesiog esate įpratusi būti įkyri ir nebesuvokiate, kad kas valandą skambinti žmogui į darbą, nuolat inicijuoti susitikimus ir tiesiogine to žodžio prasme „kabintis“ ant kaklo – nėra normalu. Jūsų „lipni“ bendravimo maniera greitai įkyri, ir vyras daugiau nebenori su jumis rimtų santykių. Tačiau jūs visgi esate gera moteris, dėl to pasėdėsite ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Kalbate užuominomis

Galbūt manote, kad kuo paslaptingesnė būsite, tuo vyrui bus įdomiau jus „išspręsti“, tarsi galvosūkį. Tačiau iš tikrųjų tai yra didžiulė klaida. Vyrai – labai paprastos būtybės, jie linkę bendrauti tiesiai šviesiai. Jei esate įpratusi prašymus formuluoti užuominų forma, nieko gero iš to neišeis. Galiausiai viskas pasibaigs tuo, kad dabar jau jums pačiai teks spėlioti ir sukti galvą, kodėl jis jus paliko ant atsarginių suolelio. Kodėl taip atsitiko? Ogi todėl, kad vyras per visas tas „mįsles” taip ir nesuprato jūsų rimtų ketinimų.

Leidžiate nepagarbiai su savimi elgtis

Dažnai girdite pasakojimus apie tai, kaip Onutę muša jos vyras, o Marytė apskritai gyvena su alkoholiku, ir manote, kad, palyginus su draugėmis, su jumis viskas nuostabu. Na ir kas, kad jūsų kavalierius pradingsta ištisoms savaitėms, kad nesidomi, kaip jums gyvenasi, arba periodiškai užblokuoja jus socialiniuose tinkluose, o paskui apsireiškia jūsų namuose, tarsi nieko nebūtų nutikę. Vyras suprato, kad esate moteris-kentėtoja, kuria galima naudotis kada ir kaip jam patogiau. Leidote savęs negerbti – štai jis jūsų ir negerbia, viskas sąžininga.

Elgiatės kaip draugas ir psichologas, o ne kaip mylimoji

Prisiskaičiusi protingų knygų, bandote tapti vyrui šeimininke virtuvėje, karaliene svečiuose ir prostitute lovoje. O dar – geriausiu draugu, mama ir psichoterapeute. Štai jis ir mato jumyse ką tik norite, bet tik ne mylimą moterį. Jūs skaniai pamaitinsite, būtinai išklausysite ir duosite išmintingą patarimą. Tačiau vesti jus – šito jau per daug, o štai panaudoti kaip atsarginį aerodromą – puiki idėja.

Per daug atviraujate

Tarkime, užsimezgė romanas, viskas sparčiai vystėsi ir vieną dieną jūs nusprendėte papasakoti jam keletą abejotinų faktų iš savo biografijos ar pikantiškų ankstesnių santykių detalių. Ir tai buvo lemtinga klaida. Šis poelgis jūsų vyrui gali aiškiai parodyti, kad nesate toji vienintelė, kadangi taikstytis su jūsų praeitimi jis nepasirengęs. Tačiau tai nesutrukdys jam turėti jus kaip atsarginį variantą – maža kaip gali gyvenimas susiklostyti.

Daug duodate ir nieko nelaukiate mainais

Vyrams nepatinka moterys, kurios be galo ir be krašto nesavanaudiškai duoda ir nieko nereikalauja mainais. Jei duosite jam meilę, palaikymą, švarius daiktus ir karštą vakarienę, o mainais pasitenkinsite jo žinute kartą per savaitę, vyras greitai praras susidomėjimą jumis. Nors kaip „atsarginė moteris” jūs tiksite jam kuo puikiausiai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *