Kodėl merginos išteka už netinkamų vyrų

Prieš kelis dešimtmečius kiekviena dama, norėdama būti laikoma visaverte ir kažko pasiekusia gyvenime, turėjo ištekėti. Šiais laikais moters vertę lemia ne santuoka ar vaikų gimdymas. Merginos nebeskuba kurti šeimų, mieliau atideda šį sprendimą, kol padaro tinkamą karjerą. Tačiau vis dar yra jaunų moterų, kurios tuokiasi, nors to ir nenori bei renkasi joms netinkantį jaunuolį. Kodėl taip nutinka? Tai lemia kelios priežastys.

Vienatvės baimė

Būtent baimė verčia žmogų daugelį sprendimų priimti nesusimąstant. Mergina gali ištekėti už pirmo pasitaikiusio vyro, kuris jai pasisiūlys, kad tik neliktų viena, kad ateityje nekentėtų dėl to, jog neturi su kuo namuose pabendrauti.

Tačiau dama turėtų prisiminti, kad santuokoje su pirmu sutiktu vyru jai nebus gera, kad ji kentės nuo jo lygiai taip pat, kaip ir nuo vienatvės.

Pavyzdys iš vaikystės

Visos problemos kyla iš vaikystės. Jei merginos tėvai buvo kartu dėl vaikų gerovės, kad nebūtų smerkiami, ji manys, kad taip ir turi būti.

Ji manys, kad kentėti santuokoje yra normalu, kad tik toks gali būti tikras šeimyninis gyvenimas. Ji sutiks ištekėti, kai tik jai kas nors pasisiūlys, ir bus palanki viskam, ką darys jos vyras.

Bandymas pakeisti savo partnerį

Susituokdama mergina galvoja, kad ištekėjusi galės daryti įtaką vyrui bei jį pakeisti. Tačiau vėliau ji supranta, kad tai neįmanoma, kad ji niekada nepakeis savo vyro.

Taip yra todėl, kad  iš esmės žmonės nesikeičia. Todėl dažniausiai moteriai tenka kęsti šalia savęs nemylimą vyrą.

Pernelyg didelis skubėjimas

Skubėjimą gali sukelti daug veiksnių. Pavyzdžiui, mergina gali norėti pabėgti iš tėvų namų, kad išvengtų mamos ir tėčio kontrolės.

Moteris gali norėti išsikraustyti iš savo bendrabučio, kuriame yra priversta gyventi studijų metais. Atrodo, kad santuoka bus vienintelė galimybė tokiai merginai pagerinti savo gyvenimo sąlygas. Galiausiai ji sutinka ištekėti už to, kuris jai pasisiūlo.

Tėvų šilumos trūkumas

Jei mergina šeimoje nėra labai mylima, ilgainiui jos sieloje atsiranda tuštuma. Moteris bando ją užpildyti. Tam ji gali naudoti įvairiausius metodus.

Vienas iš jų – santuoka. Ji mano, kad vyras suteiks jai švelnumo ir meilės bei užpildys jos sielos tuštumą. Deja, santuokoje su netinkamu vyru to negali būti.

Sunku gyventi su netinkamu žmogumi. Moteris niekada nebus laiminga, ji niekada nepajus švelnumo bei sielos šilumos. Geriau atidėti tokią santuoką, susirasti žmogų, su kuriuo būtų patogu ir malonu leisti laiką bei šiltai bendrauti. Tai suteiks daugiau galimybių, kad moteris bus patenkinta savo vedybiniu gyvenimu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *