Kodėl moterys kenčia jas skaudinančius santykius

Dažnai mes nesuprantame, kodėl jau ne pirmuose santykiuose esame skaudinamos, nevertinamos ir skriaudžiamos. Ir priežastis ne tik tame, kad mes pačios savęs tuo momentu nemylime, o pirmiausia taip vyksta dėl to, kad mes pačios leidžiame kitam su mumis taip elgtis.

Mes naiviai sau galvojame ir tikime tuo, kad greitai visa tai kokiu nors magišku būdu pasikeis į gerą. O mes čia tarsi niekuo dėtos. Nenorime prisiimti atsakomybės už tai, kas vyksta mūsų gyvenime. Nenorime ir viskas.

Baimė likti vienai

Nepaisant to, kad galbūt jūs nematote, kad tas žmogus santykiuose su jumis elgiasi blogai, kad jis nevertina ir visai negerbia jūsų, bet jūs vis tiek ir toliau atkakliai suteikiate jam antrą, trečią, ketvirtą… dvidešimtą šansą pasikeisti ir viską ištaisyti, nors tai nieko neduoda. Ar žinote, kodėl taip darote? Todėl kad to labiau reikia jums, negu kitam žmogui.

Jūs paprasčiausiai baisiai bijote likti vienos it todėl tęsiate kilniaširdystės žaidimą, trypdamos save bei savo jausmus ir vis barstydamos šansus, kurių visai nereikia jūsų partneriui. Juk jam ir taip gerai. Jis visiškai nesiruošia keistis.

Juo labiau jeigu jūs nuolat suteikiate jam vis naujus šansus ir priimate atgal. Juk jis mato, kad esate pasirengusios jam atleisti už viską, ką tik jis padarytų. Tai kam tada jam ką nors keisti? „Ir taip bus gerai“, – galvoja jis ir eina toliau įprastu keliu. Atvirai paklauskite savęs, ar jums pačioms tas dar nenusibodo?

Nusiimkite rožinius akinius ir pažvelkite į realybę: šis žmogus keistis nesiruošia. Jeigu jūs pačios keičiatės, bet tai neatveda prie trokštamo rezultato būtent santykiuose su šiuo konkrečiu žmogumi, vadinasi, jums tiesiog ne pakeliui su juo, ir viskas. Nereikia dalyti jam begalinių šansų, kad jis pakeistų savo elgesį. Iš to nieko nebus.

Verčiau keiskitės jūs į gerą ir užsiimkite savo gyvenimu, kad paskui galėtumėte mėgautis santykiais su tokia pat harmoninga asmenybe kaip jūs. Nereikia nuolat leistis į kompromisus, jeigu nepastebite, kad ir kitas atsako tuo pačiu. Nereikia tikėti, kad kitas žmogus pasikeis dėl jūsų, jeigu jūs jau davėte jam tokią galimybę, bet jis ja nepasinaudojo.

Vadinasi, taip turi būti ir tas žmogus nėra tinkamas partneris jums. Paprasčiausiai tobulinkite save toliau ir nesijaudinkite. Viskas bus taip, kaip turi būti. Tai, kas skirta jums, nuo jūsų niekur nepabėgs. Neleiskite niekam niekada įtikinėti jums, kad jūs esate kažko neverta arba kad su jumis galima elgtis nedorai. Jūs esate verta visko, kas yra geriausia! Ir neabejokite tuo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *