Kodėl moterys renkasi ne tuos vyrus

Nepavykusių romanų serija verčia moterį pasijausti nesaugiai, suabejoti būsimais santykiais. Nesėkmių priežastis yra ta, kad mes sąmoningai pasirenkame pralaimėjimo scenarijus. Pakalbėsime apie penkias nuostatas, kurios neleidžia priimti teisingo sprendimo.

Gera mergaitė

„Aš būsiu labai gera, tu tik mylėk mane“ – taip save pozicionuodama, moteris praranda individualumą ir savo asmenybės ryškumą. Ji stengiasi laimėti partnerio meilę ir palankumą, tačiau tampa jam visiškai neįdomi.

Vyras iš prigimties yra medžiotojas ir svetimų teritorijų užkariautojas – jam tiesiog būtina pakovoti už savo ir pasijausti nugalėtoju. Kai moteris pati prašo ir maldauja meilės, šis jausmas iš karto nuvertėja, o medžiojamas vaisius nustoja būti saldžiu ir viliojančiu.

Amžina auka

Tokioms moterims teko susidurti su smurtu ir pažeminimu arba vaikystėje jos sulaukdavo meilės ir rūpesčio tik susirgusios ar patekusios į bėdą. Suaugusios jos ir toliau kuria santykius pagal šį scenarijų.

„Amžina auka“ – netinkama kandidatė žmonos vaidmeniui. Tai tarsi sugedęs automobilis, kurį reikia nuolat stumdyti, kad užsivestų. Vyras anksčiau ar vėliau pavargs spręsti nesibaigiančias problemas, šluostyti turinčias priežastį, ar jos neturinčias ašaras ir globoti, negaudamas nieko mainais. Jei aprašyme atpažinote save, ugdykitės savigarbą. Kai tik pradėsite save gerbti, kiti į jus ims žiūrėti visai kitu kampu.

Tėčio princesė

Kasdieniame gyvenime princesės, kaip taisyklė, visiškai nenaudingos. Ištisomis dienomis jos užsiima grožėjimusi savimi ir net nepastebi greta esančių vyrų. Susirasti tinkamą partnerį tokiai merginai tampa neįgyvendinama užduotimi, kadangi nė vienas kandidatas negali priartėti prie „nuostabaus princo“ įvaizdžio ir konkuruoti su jos tėvu.

„Tėčio princesėms“ būtų ne pro šalį dar kartą perskaityti pasaką apie žveją ir auksinę žuvelę, nes jų laukia ta pati liūdna pabaiga ir „suskilusi gelda“.

Stipri ir nepriklausoma

Jei esate stiprios valios, nepriklausoma, sėkminga ir savarankiška, rasti tinkamą partnerį nebus lengva. Esate įpratusi viską kontroliuoti ir manote, kad silpnumo apraiškos – kvailų merginų dalia. Atminkite, kad vyras ieško moters, o ne bokso partnerės. Nereikia su juo konkuruoti, varžytis su juo pasiekimais ir lyginti banko sąskaitų dydžio. Turite išmokti atsipalaiduoti ir pasitikėti partneriu, nepaisant jokios baimės.

Viską atleidžianti

Kalba eina apie moteris, kurios gyvena pagal principą: „laksto paskui sijonus, geria, muša – bet jis vis tiek mano brangiausias“. Apie laimę tokioje poroje kalbėti netenka, nes moteris amžinai tikisi, kad partneris pasikeis ir gyvenimas susitvarkys. Vienatvės baimė verčia ištrinti asmenines ribas, atsisakyti išdidumo ir savigarbos, tačiau galiausiai vyras vis tiek išeina, o moteris lieka viena.

Kaip įvertinti partnerį

Vyrą, su kuriuo planuojate užmegzti santykius, galite patikrinti pagal septynis punktus. Šis būdas padės įvertinti, ar jis nusiteikęs rimtiems santykiams.

1. Nelaukiate jo įvertinimo (nepainiokite jo su nedideliu jauduliu prieš susitikimą).

2. Su juo jums lengva ir komfortiška.

3. Jis jus užpildo ir jūs žydite šalia jo.

4. Nepasitaiko komunikavimo duobių (pokalbių temos seka viena iš kitos, pauzės susiveda iki minimumo).

5. Esate užpildyta energija ir jaučiatės gyva, ryškia, džiaugsminga ir pozityvia.

6. Visose gyvenimo srityse nėra netikėtų problemų, kurios prasidėjo kartu su pažintimi.

7. Iš karto žinote, ką galvoti ir kaip reaguoti į vienokias ar kitokias situacijas, o jūsų intuicija kužda, kad „viskas gerai“.

Jei visi punktai teigiami, tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės tolimesniais santykiais. Jei kuris nors punktas nesuveikė, pabandykite išsiaiškinti problemą.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.