Kodėl moterys toleruoja netinkamą elgesį

Ar jūsų nestebina tas faktas, kad didelė dalis moterų paprasčiausiai kenčia ir toleruoja netinkamą elgesį su savimi? Atrodytų, keista ar net kvaila. Tačiau tam yra priežasčių.

Pirmoji – visuomenės, o ypač tėvų, įtaka. Kalbu apie tą momentą, kai tėvai pradeda aiškinti, kad negalima išsiskirti. Prisitrinsite vienas prie kito, pamilsite, priprasite. Visuomenė transliuoja mums tą pačią idėją.

Ir daugelis moterų pasiduoda visuomenės nuomonei, kadangi „tiek daug žmonių negali klysti“. Taip pat nesinori nuvilti tėvų. Ir gaunasi, kad moteris turi iškęsti bet kokį, net ir patį blogiausią elgesį su savimi. Tik tam, kad išsaugotų santykius.

Antroji – žema savivertė. Deja, ne kiekvienai moteriai pasiseka su saviverte. Daugybei moterų išties atrodo, kad jei dabar nutrauks santykius, nebeliks jokių kitų variantų. Teisingumo dėlei verta pažymėti, kai kuriais atvejais tai yra tiesa.

O moteris bijo visam gyvenimui likti viena. Galvoja, kad naujo vyro susirasti nepavyks, niekas nenorės būti šalia. Dažnai tai tebūna viso labo fantazijos, nes aplink yra labai daug vienišų vyrų.

Taip pat daugelis moterų bijo ne šiaip likti vienos visam likusiam gyvenimui, o apskritai likti vienos. Netgi savaitei. Juk jos, kaip taisyklė, jau daug metų palaiko santykius ir tiesiog nemoka gyventi kitaip. Tai sudėtingiau, nei kęsti blogą elgesį.

Ši baimė – trečioji priežastis. Pažįstu tokių moterų. Jos keliauja nuo vieno vyro pas kitą, nes bijo vienatvės. Net jei visi šie vyrai su jomis blogai elgiasi. Joms sudėtinga sustoti, kruopščiai pasirinkti vyrą ir pan. Joms iš karto reikia naujo, to, kuris pirmas pasipainios po ranka. O koks jo požiūris į visa tai – tai jau trečiaeilis dalykas.

Kaip ten bebūtų, manau, kad tokie dalykai neturėtų būti toleruojami. Su tuo būtina padirbėti, viską taisyti ir pan.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.