Kodėl moterys viena kitos nekenčia?

Moteriška draugystė? Nejuokinkite. Ji neegzistuoja. Yra santykiai, kurie yra patogūs arba naudingi. Abiem arba bent vienai iš jų.

Vyrai draugystėje daug stabilesni ir nuoširdesni. nei moterys. Taip, bendraudami vyrai nuolat vienas kitą erzina, bet nepiktai. O vyriška draugystė nesibaigia, jei žmogus tampa turtingesnis ar susiranda gražią moterį – žmoną. Vyrai sugeba ne pavydėti, o pasidžiaugti draugo sėkme tarsi sava.

O moteris… Ji drauge naudojasi. Norėdama praleisti laisvalaikį, užpildyti tuštumą sieloje, atsikratyti nuobodulio. Moteris maksimaliai priartėja prie savo draugės, tiesiogine prasme ištrina savo asmenybės ribas ir susilieja su ja. Ji reikalauja, ji įsižeidžia, ji kaprizinga. Jei neleidi įsibrauti į tavo gyvenimą ir sielą, neturėsi draugių.

Vyrai gali susitikti kartą per metus ir bendrauti su maksimaliu malonumu. Vyras nenori tapti savo draugo gyvenimo dalimi – jis vertina savo laisvę ir gerbia draugo laisvę. Tačiau tuo pat metu jis visada gali tikėtis pagalbos, moralinės ar fizinės, jeigu prireiks.

Moteris iškart „susilies“, jei jums reikės realios pagalbos. Na, arba atvirkščiai, ji „atplasnos“ ir apsimes užjaučiančia, iš tikrųjų mėgaudamasi, kokia ji nuostabi, lyginant su tavo nuopuoliu.

Moterys visada varžosi ir daro tau būtent su savo geriausiomis draugėmis ir net seserimis. Moterį maloniai glosto mintis, kad ji gražesnė, lieknesnė, sėkmingesnė. Bet kuri moteris moteriai visų pirma yra varžovė. Ir jeigu esate geresnė už ją, laukite nuolatinių atakų dėl savo išvaizdos, pinigų ir asmeninio gyvenimo.

Norite draugauti su moterimi? Apsimeskite kvailele ir nevykėle ir pernelyg nesišakokite. Jeigu ji įgauna pranašumą jūsų atžvilgiu – gausite jos draugystę.

Būna ir taip, kad ir jums įsiprašo į drauges. Atidžiau apsižvalgykite. Ko ši moteris iš jūsų nori, kas jai rūpi? Jūsų įtaka, padėtis, postas, jūsų aplinka, vyras? Ji visada ieško naudos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.