Kodėl žmonės dažnai serga?

Pasitaiko, kad nespėja žmogus pasveikti, kai vėl suserga. Tai peršalimas, tai gripas, tai dar kažkas. Manote, kaltas prastas imunitetas? O dėl ko jis toks prastas? Šiandien pakalbėsime apie tai, kodėl žmonės dažnai serga.

Bet koks negalavimas – neatsitiktinis. Jeigu jis atėjo į jūsų gyvenimą, reiškia, patys jį susikūrėte. Ir liga mums kažkuo naudinga, net jei negalite to suprasti ir pripažinti. Žemiau pateiksiu labiausiai paplitusias psichologines ligų priežastis, kuriose ir slypi iš nemalonių simptomų gaunama antrinė nauda. Tai padės suprasti, kodėl žmonės dažnai serga.

Pirma. Jūs labai pavargstate, jėgos baigiasi, nervai įtempti, jaučiate moralinį išsekimą. Jeigu nesuteiksite sau teisės pailsėti, teisindamiesi skubiais reikalais, jūsų organizmas pats sau suteiks šią teisę. Būsite priversti gulėti su temperatūra ir ilsėtis.

Antra. Jums nemaloni kažkokia situacija darbe ar gyvenime. Taip nesinori spręsti kokios nors problemos, kad paprasčiausiai susergate. Tas pats gali nutikti, jeigu labai nenorite kažkur eiti, bet negalite atsisakyti. Tada gerbtina ir pateisinama priežastis atsiranda pati ir jūs niekur neinate, nieko nedarote. Šiuo atveju liga suteikia galimybę išvengti nepageidaujamos situacijos.

Trečia. Norite gauti tėvų, vyro, suaugusio vaiko dėmesio, palaikymo, rūpinimosi. Tiesiog šiaip parodyti dėmesį tie žmonės neturi laiko, o kai susirgote, jie jau neturės kur dingti. Atideda visus skubius reikalus ir atvažiuoja jumis rūpintis.

Ketvirta. Jūs bijote susirgti. Pastoviai pergyvenate, kad galite pasigauti kokį nors virusą. Kai pamatote sergantį žmogų, jaučiate paniką, kad jis gali jus užkrėsti. Ko labiausiai bijome – būtent tai mus ir ištinka.

Penkta. Neišsakėte žmogui visko, ką apie jį galvojate, nurijote nuoskaudą, pyktį, nuslopinote susierzinimą. Slopinamos emocijos visada sukelia ligas, jos būtent taip susiranda išėjimą. Dėl to neišsakyti žodžiai pasireiškia gerklės skausmu, slopinamas susierzinimas – pakilusia temperatūra, o štai peršalimas – tai vidinis liūdesys.

Žmogus visada serga dėl to, kad jam tai naudinga, nors sąmoningai jis to gali ir nesuprasti. Arba dėl to, kad tokiu būdu per ligą pašalinamos negatyvios emocijos.

Bet kuri liga iš pradžių formuojasi emociniame lygmenyje ir tik paskui pereina į fizinį. Būtent dėl to beprasmiška gerti tabletes dėl nieko nesusimąstant. O apskritai, liga – puiki mūsų gyvenimo ir dvasinio augimo pagalbininkė, nereikia laikyti jos priešu. Mokykitės išgirsti savo organizmą ir analizuokite, kodėl žmonės dažnai serga.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.