Leiskite vyrui jaustis stipriam – neglobokite jo be reikalo!

Kai moteris santykiuose prisiima vyro vaidmenį ir stengiasi aprūpinti šeimą, tai vyras atsipalaiduoja ir nustoja rūpintis žmona ir vaikais. O kam jam vargintis, jeigu šitą vaidmenį aktyviai atlieka moteris?

Vyras dar nesusigaudo savo jausmuose ir nesiūlo jums tekėti? Liaukitės jį aptarnauti. Negaiškite jam savo energijos ir laiko. Ir neverta sutikti užsiimti seksu tik todėl, kad norite jam įtikti. Neatleiskite jam už atsakomybės stoką, abejingumą ir tingėjimą.

Jeigu šiuose pavyzdžiuose atpažinote save, sveikiname: jūsų savivertė yra labai žema. Jūs nevertinate savęs iš tikrųjų, negerbiate ir nemylite.

Jeigu norite šalia turėti Vyrą, tai liaukitės jam padėti, jį globoti, saugoti, jam pataikauti, nuolaidžiauti ir krimstis dėl jo nesėkmių. Normalus suaugęs ir adekvatus vyras sugeba pats išspręsti visas savo problemas.

Išmeskite iš savo žodyno frazę „padėti vyrui‘, kuria jūs tik pažeminate jį. Palaikymas, kurį vyrui gali suteikti moteris, apsiriboja tik tokiais punktais:

1. Tikėjimas vyru. Žavėkitės jo laimėjimais, kultivuokite jame geriausias jo savybes.

2. Visada pozityvi jūsų nuotaika. Pasitikite jį su šypsena ir mokėkite spręsti smulkius buitinius klausimus savarankiškai. Vyras turi būti įsitikinęs, kad turi patikimą užnugarį.

3. Jauki ir šviesi atmosfera namuose. Skanus maistas, švarūs marškiniai.

Prisiminkite, jog vyras – ne vaikas, o suaugusi susiformavusi asmenybė. Jis pats žino, ką ir kada jam reikia daryti. O jūsų nuolatinė globa, noras padėti arba, atvirkščiai, išmokyti teisingai gyventi paverčia vyrą silpnu ir neatsakingu. Nereikia jo gailėtis. Savo gailesčiu jūs nužudote jame vyrą.

Jeigu jūsų šeima dabar išgyvena sudėtingą etapą, neskubėkite pulti į pagalbą ir įsidarbinti keliuose darbuose, leiskite vyrui savarankiškai išspręsti šią problemą. Spręsdamas finansines ir kitas problemas, jausdamas atsakomybę už šeimą, vyras auga, vystosi ir didina savivertę. Tai padeda jam su laiku pasiekti geresnę socialinę padėtį visuomenėje. Jūsų uždavinys finansinių sunkumų etape – suteikti jam moralinę ir dvasinę paramą. Tai suteiks vyrui jėgų ir sustiprins jo tikėjimą jumis ir jūsų santykiais.

Palaikydamos santykius su vyru, niekada nepamirškite savęs, neištirpkite jo gyvenime ir nepavirskite kvaila, susirūpinusia tetule. Rūpinkitės savimi, susiraskite įdomų hobį, vystykitės, mokykitės naujų dalykų, priimkite viską su dėkingumu, mokykitės būti rami ir laiminga. Kad neprarastų tokios moters, kiekvienas vyras bus pasirengęs tapti Puikiuoju princu.

Jeigu jums nesiseka su vyrais ir visus klausimus tenka spręsti pačiai, tada problema glūdi jumyse. Jūs pasirenkate netinkamus vyrus, nes jūsų savivertė per žema. Niekada nesutikite leistis į kompromisus dėl santykių. Jeigu kažkas jums nepakenčiama, išeikite. Išmokite mylėti save, tada jūsų gyvenime atsiras tas, kuris jus mylės, jumis rūpinsis, lepins ir padės.

Negailėkite savo vyro, nežalokite jo sielos!

Vyras gali viską, jums reikia tik patikėti juo!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *