Lengvas būdas sustabdyti kivirčą su partneriu pačiame jo įkarštyje

Nė viena pora nesugeba visiškai išvengti kivirčų. Net jeigu jūs esate įsimylėję savo partnerį iki ausų, vis tiek kartkartėmis pasitaikys nesusipratimų, kurie neišvengiamai perauga į barnius ir konfliktus.

Jauna pora iš Austrijos sugalvojo nuostabų būdą, kaip to išvengti. Juo galite pasinaudoti ir jūs savo santykiuose. Šis būdas – tikrai veiksmingas.

30 metų Nadine ir 27 metų Finnas iš Vienos karštai myli vienas kitą ir jau daugiau kaip metus gyvena laimingoje santuokoje. Kaip ir kiekvienos poros santykiuose tarp jų kyla diskusijos, išryškėja nuomonių nesutapimai, kurie lengvai gali virsti konfliktais. Kad nekeltų pavojaus savo santykiams, pora apsvarstė ir susitarė naudoti vieną paprastą metodą barniui nuslopinti.

Kaip kyla barniai poros santykiuose?

Duodama interviu austrų portalui Woman.at, Nadine prisipažino, kad kartais ji sugeba būti labai užsispyrusi ir neperkalbama. Nelankstumas ir nesugebėjimas nusileisti paprastai tampa konfliktų sukėlėjais.

Psichologai ir porų santykių ekspertai tvirtina, kad santykiai nukenčia tada, kai vienas partnerių laimi ginčą. Mat kivirčas pralaimėjusiam palieka randus. Dažniausiai diskusijos prasideda nuo banalių dalykų. Finnas pridūrė: „Galiausiai mes net nebežinome, dėl ko iš tikrųjų kilo ginčas“.

Numaldyti ginčą įmanoma

Sutuoktiniai myli vienas kitą ir vis tiek barasi. Vieno tokio kivirčo su Nadine metu Finnui šovė geniali idėja. Jis pagriebė mylimosios ranką. Nors problema nebuvo išspręsta tą pačią sekundę, bet partneriai iškart pasijuto artimi. Kai jaučiame kito kūną, galime geriau įsijausti į jo mintis ir rūpesčius. Nadine iš pradžių pasijuto nejaukiai ir norėjo atstumti Finną – juk ji buvo pačiame žodinio mūšio su savo draugu viduryje.

Ginčo metu prasideda susitaikymas

Kai šis triukas buvo panaudotas pirmą kartą, praėjo beveik valanda, kol kivirčas buvo visiškai užgesintas. Fizinis kontaktas iškart nuramina priešininkus, jie nebepajėgia vienas kito įžeidinėti. Nadine ir Finnas pripažįsta, kad jų bendravimas per ginčus smarkiai pagerėjo. Dabar jie sugeba susikalbėti ir suprasti vienas kitą. Laikydamiesi už rankų jie žvelgia vienas kitam į akis ir žino, kad myli bei yra mylimi.

Atkakliai laikykitės už rankų ginčo metu

Paleisti kito ranką, atsistoti ir išeiti – ne, pagal austrų poros metodiką taip pasielgti negalima. Finnas ir Nadine pabrėžia, kad yra tiesiog būtina per barnį laikytis už rankų, nesvarbu kokia tema vyksta ginčas ar kokio stiprumo konfliktas kyla. Dėl šio triuko pora susiginčija vis rečiau ir rečiau.

O ką daryti, kai karštas ginčas kyla kalbantis telefonu ir kai vienas partnerių būna išvykęs? Finnas sako, kad tada būna dar svarbiau kalbėtis tolerantiškai ir supratingai.

Išbandykite šį austrų poros metodą, kai kils ginčas su partneriu. Dar geriau būtų, kad tokių konfliktų santykiuose apskritai nekiltų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *