Merginos ir vaikinai skirtingai išgyvena išsiskyrimą su mylimu žmogumi

Vyrai ir moterys skiriasi, todėl ir išsiskyrimą su mylimu žmogumi jie išgyvena skirtingai. Merginos po santykių nutrūkimo būna atviresnės, neslepia savo emocijų, nevengia išsipasakoti draugėms, o vaikinai dažniausiai ieško sau paguodos kuo skubiau užmegzdami ryšį su kita mergina.

Merginoms atrodo, kad vaikinai neįtikėtinai greitai įveikia nelaimingos meilės skausmą. Jie gali per trumpą laiką susidoroti su neigiamomis emocijomis, susirasti naują draugę ir elgtis taip, tarsi viskas jiems klotųsi kuo puikiausiai. Tai, galima sakyti, tipiškas vaikino elgesys po skausmingo išsiskyrimo su mylimąja.

Vaikinai po išsiskyrimo dedasi narsūs ir tvirti!

Žinoma, kiekvieno žmogaus išsiskyrimo kančios gali būti kitokios. Jos priklauso nuo buvusios meilės stiprumo, aplinkybių, santykių pobūdžio ir kiekvieno asmens individualaus sugebėjimo įveikti stresą. Vis dėlto vokiečių psichologai tvirtina, kad yra esminių skirtumų tarp priešingų lyčių elgsenos.

Vaikinai ir vyrai po išsiskyrimo stengiasi nepripažinti ir visiškai ignoruoti savo sielos skausmą. Jie užgniaužia neigiama emocijas ir nustumia jas giliai į vidų, išoriškai elgiasi taip, tarytum jiems viskas klotųsi kuo puikiausiai.

Merginos retai kada stengiasi nuslėpti nuo viso pasaulio savo skausmą. Jos elgiasi atviriau, pasiguodžia draugei ar kitam artimam žmogui, išsikalba, išlieja širdį. Jos skiria daugiau laiko mylimojo „gedėjimui“, kankinasi, kol „perdega“ ir susidoroja su savo neigiamomis emocijomis, susitaiko su nesėkme.

Kiti skirtumai tarp vyrų ir moterų

Paprastai merginoms po išsiskyrimo su buvusiuoju prireikia gerokai daugiau laiko savo meilės skausmui perdirbti, todėl naujo partnerio ieškoti jos pradeda negreitai ir ilgą laiką nepatikliai žvelgia į naujas pažintis. Išsiskyrimas neretai pažeidžia jų pasitikėjimą savimi. Jų nusivylimas ir patirta nesėkmė labiau atsispindi jų elgsenoje.

Vaikinai tokiais atvejais dažniausiai kaupia savo emocijas giliai viduje, kol jos sprogsta ir išsiveržia lauk. Tarp pamestų vaikinų dažniau pasitaiko ekstremalios elgsenos atvejų: alkoholio vartojimo, savęs žalojimo iš įtūžio, bandymų nusižudyti, psichologinio teroro ir įvairių agresijos formų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *