Moterims isterijos yra gyvybiškai svarbios

Daugelis moterų neapsieina be ašarų, riksmų ir skandalų. Moterų isterija paaiškinama tuo, kad jos yra emocingesnės. Tuo pačiu metu kartais netgi rekomenduojama gydytis, kad būtų išvengta tokių būklių. Tačiau, kaip paaiškėjo, tai neteisinga, juk moterims tiesiog būtina kelti isterijas, kad išliktų sveikos.

Gydytojai dailiosios lyties atstovėms patarė nevaržyti emocijų. Jei norite šaukti – šaukite. Jei norite verkti – verkite. Jei iš pykčio norite ištaškyti lėkštę į sieną – taip ir padarykite! Priešingu atveju moterys susiduria su rimtomis sveikatos problemomis.

Viskas dėl to, kad ašarų ir pykčio priepuolių pagalba iš moters kūno pašalinamas šlakų perteklius ir toksinai, dėl ko išvalomi visi organai. Specialistų teigimu, ašarose yra daug daugiau druskos nei jų fiziologinio išsiskyrimo atveju. Po isterijos ir riksmų moteris patiria ilgai lauktą atsipalaidavimą, ramybės būseną. Ekspertai mano, kad apskritai tai turi teigiamą poveikį moters sveikatai, nes tokiu atveju žmogus išskiria didžiulę laimės hormono dalį. Kitaip sakant, riksmai ir verksmais tampa savotiškais vaistais.

O štai emocijų tramdymas, savo jausmų slopinimas gali neigiamai paveikti moters sveikatą. Tai gali sukelti pačius įvairiausius negalavimus. Todėl ekspertai rekomenduoja nekaupti savyje negatyvo ir jį išlieti. Tiesa, reikia stengtis tai padaryti taip, kad nepakenktumėte savo socialiniams ryšiams ir santykiams.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.