Moteris laiminga tiek, kiek pati tokia nori būti

Ar jums yra tekę sutikti moterį, spindinčią žavinga šypsena, madingai apsirengusią, išpuoselėtomis rankomis, žodžiu, tokią, kurios išvaizda liudija jos gyvenimo gerovę? O ar žiūrėdami į ją galėjote pagalvoti, kad šeimyninių, finansinių, darbo problemų ji turi ne ką mažiau nei jūs? Be abejo, jūs sutiksite: čia yra ko pasimokyti.

Ir taip, pirmiausia: kiekviena moteris turi turėti savo “geografiją”.

Ir namuose, ir darbe, ir visose vietose, kur būnate, stenkitės apsupti save atributais, kurie jus padrąsintų ir maloniai nuteiktų. Daiktais, kuriais malonu naudotis ar galima mėgautis (būtinai gerai kvepiančiais). Žmonėmis, su kuriais malonu bendrauti. Važiuodama kur nors rinkitės kelią, kurį supa gražūs peizažai. Verčiau padarykite lanką ir užeikite į tą parduotuvę, kurioje dirba malonios pardavėjos, kurios atsakys į Jūsų šypseną ir palinkės geros dienos.

Antra: šventės negalima atidėlioti vėlesniam laikui. Kiekvieną dieną dovanokite sau mažus džiaugsmus. Negalima visą dieną daryti tik tai, ką reikia. Norint neprarasti moteriškumo aromato, reikia leisti sau daryti ir tai, ką norisi. Nusipirkti kokią nors malonią smulkmeną, susitikti su drauge, nueiti į parodą, atsipalaiduoti. Moteris turi išmokti PATI SAU turi dovanoti džiaugsmą, o ne laukti, kol tai padarys vyras, vaikai ar draugai.

Daugelis mūsų – smulkmenų vergai, iškankinti idealo paieškų. Mums nepatinka viskas: šalis, kurioje gyvename, namai, kuriuose neįmanoma išlaikyti idealios tvarkos, vyrai, kuriems trūksta grožio ir apsukrumo. Esant tokiam požiūriui galima visiškai apnuodyti savo gyvenimą! O kodėl į viską nepažiūrėjus paprasčiau?

Ateiti iš darbo namo, pasigražinti, gražiai apsirengti ir užsiimti tuo, kas malonu sielai. Norisi skaityti – skaitykite, norite gaminti valgį – gaminkite. Ir jokios prievartos prieš save! Tegul jūsų namuose karaliauja chaosas, o vakarienei būna kiaušinienė, užtat jūs pasivaikščiosite su vaiku ar paskaitysite gerą knygą. Ir tokiu būdu gausite energetinį užtaisą, kuris kitą kartą padės greitai ir su malonumu įveikti visus neatidėliojamus darbus.

Trečia:nei vienas žmogus, netgi pats artimiausias, neturi teisės lįsti į jūsų sielą, mintis ir nuotaikas. Argi gali jūsų vyras žinoti visus šaltinius, iš kurių jūs semiatės energijos gyventi, dirbti, mylėti jį, auginti vaikus? Galbūt jūs pati to nežinote – tai paslaptis. O paslapčiai visuomet reikalinga erdvė, galimybė išeiti už nustatyto reglamento rėmų.

Ketvirta. Neeikvokite energijos beprasmiams dalykams.

Saugoti nervų ląsteles padės draudimų sistema. Uždrauskite sau eikvoti energiją beprasmiškiems barniams. Šiuo atveju egzistuoja du receptai. Pirmasis: jei ginčas vyksta dieną, jūs galite išeiti su reikalais. Antrasis: jei viskas vyksta vakare, paprasčiausiai eikite miegoti. Tai ypatingai sunku: nesudėti visų taškų ant “i”, neperkalbėti vyro per 5 minutes, o imti ir miegoti. Tačiau tai veikia nepriekaištingai!

Pakinta psichologinės nuostatos ir atsiranda gebėjimas kitaip pažiūrėti į situaciją, surasti jos teisingą sprendimą. Dar drauskite sau galvoti apie bloga. Čia galioja lėktuvo principas: kad nepasidarytų bloga, reikia sutelkti dėmesį į kokią nors smulkmeną. Ir kad neatsitiktų kas nors blogo, taip pat savo dėmesį reikia sutelkti į šviesius ir gerus dalykus. Kiekvienai moteriai svarbiausia rūpintis tuo, kad viduje neišaugtų blogio ir baimės energija. Ji siurbia iš mūsų jėgas, kurios būtinos laimei. O žmogus juk visuomet laimingas tiek, kiek nori tokiu būti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *