Moteris – vyro sėkmės šaltinis

1. Rafinuota kalba. Taip kalbėti pradeda vyras, jeigu jo žmona subtiliai bendrauja su juo – jis paprasčiausiai perima iš jos tokią kalbos manierą.

2. Darbingumas. Jeigu namuose rami atmosfera, leidžianti vyrui atsipalaiduoti ir pailsėti, pagerėja jo atmintis, logika, psichinės funkcijos, dėl viso to keičiasi jo statusas visuomenėje.

3. Protas. Jeigu žmona nekonkuruoja su vyru ir nesipeša dėl to, kas turėtų vairuoti šeimos laivą, jam tenka savarankiškai priimti visus svarbius ir atsakingus sprendimus, o tai labai treniruoja protą.

4. Tikslo siekimas. Jeigu žmona priima savo vyro gyvenimo interesus, jis tampa neįtikėtinai kryptingu žmogumi ir jam atsiranda papildomų galimybių siekti savo tikslų. Jei moteris mano, kad jo interesai yra kvailystės ir nesąmonės, šitaip ji vyrui užblokuoja visas galimybes pasiekti savo tikslus. Tame tarpe ir sukurti gerą gyvenimą pačiai duobę sau išsikasusiai žmonai.

5. Kantrumas. Jeigu moteris turi kantrybės savo vyro trūkumams, jis atitinkamai tampa pakantesnis ir jos pačios emocijoms bei užgaidoms.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *