Moters tipas, kurio sėkmingas vyras niekada nepasirinks

Bet kuri moteris nori susirasti sėkmingą gyvenimo draugą, apie kurį visos mažos mergaitės svajoja nuo vaikystės.  Praktiškai tai labai sudėtinga užduotis: sėkmingų vyrų nėra tiek daug, laisvų dar mažiau, be to, kiekvienas iš jų turi savo pageidavimus. Žinoma, visiems įtikti neįmanoma, tačiau yra moterų, kurių dauguma vyrų netoleruos. Kokios moterys sugeba iš karto atstumti sėkmingą vyrą?

1. Moterys, kurias domina tik pinigai.

Yra kategorija moterų, kurioms reikia ramaus ir klestinčio gyvenimo, kuriame jos galėtų pagimdyti vaikus, juos auginti ir joms nieko netrūktų. Taigi yra moterų, kurioms svarbiausia vyro piniginė. Jos demonstruoja tai nesidrovėdamos, reikalauja visko ar grubiai užsimena apie brangius drabužius, papuošalus ir kitas dovanas.

Tokie santykiai vargu ar truks ilgai, nors kai kuriuos vyrus tai tenkina ir jie sutinka su tokia padėtimi. Tačiau dažniausiai sėkmingas žmogus iš karto supranta, kas būtent moterį domina, ir jis nusprendžia, kaip klostysis santykiai.

2. Moterys, kurios nuolat reikalauja dėmesio.

Jei mergina tiki, kad vyras neturi kitų reikalų ir jis privalo visą laiką praleisti su ja, tai tokie santykiai tikrai truks neilgai. Jai svarbu suprasti, kad žmogus gali turėti kitų reikalų, ypač jei jam sekasi. Kai moteris negali su tuo susitaikyti, tada iš santykių nieko vertingo neišeis.

3. Siauro mąstymo moterys.

Sėkmingi vyrai nori šalia savęs matyti protingą moterį, su kuria galėtų pasikalbėti įvairiomis temomis, kažką padiskutuoti, pasamprotauti, galbūt turėti bendrą hobį. Ir jei moters niekas nedomina, o jos interesų spektras apsiriboja apsipirkimu ir grožio salonais, tai bet kuriam sėkmingam vyrui tai labai greitai nusibos.

4. Isteriškos ir pavydžios moterys.

Grįžęs namo vyras labai nori ramybės ir komforto, o ne pavydo, skandalų ir nemotyvuotų priekaištų. Jei moteris demonstruos tokį elgesį, tada jų santykiai labai greitai nutrūks.

5. Pernelyg savimi pasitikinčios moterys.

Pasitikėjimas savimi, be jokios abejonės, yra geras dalykas. Tačiau viskas turi būti saikingai. Jei moteris demonstruoja perdėtą pasitikėjimą savimi, kuris ima ribotis su kvailumu, tada vargu ar išeis kažkas vertingo santykiuose. Tai tiesiog erzins protingą vyrą.

6. Moterys, kurios mielai imasi motinos vaidmens.

Yra vyrų, kuriems toks tipas patinka, kad mergina yra kaip jo mama ir pilnai prisiima visas funkcijas. Tačiau tikimybė sutikti tokį sėkmingą vyrą yra maža.

Jei žmogus pasiekė tam tikrą padėtį visuomenėje, jis, greičiausiai, yra nepriklausomas ir savarankiškas asmuo, kuriam nereikia motinos, todėl tokia mergina gali jį tik atbaidyti.

7. Jei santuoka – vienintelis tikslas.

Mergina nuožmiai susitelkė į santuoką ir šeimą. Jau antrą pasimatymą ji pradeda planuoti vestuves, o trečią – vaikams rinkti vardus. Vyrą toks spaudimas gali išgąsdinti ir jis suskubs trauktis, nes jam labiau patinka ramesnė ir sklandesnė santykių pradžia. Be to, jam gali būti gėda, kad moteriai jis reikalingas ne kaip asmenybė, o kaip abstraktus tėvo ir vyro įvaizdis.

Rasti sėkmingą gyvenimo draugą nėra lengva, o dar sunkiau su juo sukurti harmoningus ir tvirtus santykius. Tačiau moterims, kurios atitinka visus minėtus kriterijus, tikimybė sumažėja kelis kartus.  Todėl jei kažkam reikia santykių su sėkmingu vyru, tuomet pirmiausia reikia pažvelgti į save ir suprasti, ką reikia tobulinti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *