Moterų reikalavimai, kuriuose nėra nė lašo logikos ir sveiko proto

Kelti vyrams pačius įvairiausius reikalavimus ir reikšti pretenzijas – bene mėgstamiausias moterų užsiėmimas. Netgi tyli pilka pelytė vieną gražią dieną gali priblokšti, pareikšdama ką nors panašaus į:

-Tu per mažai emocingas! Aš nejaučiu tavo meilės!

Protingos damos jau seniai suprato, kad skelbti vyrams ultimatumus – tai iš anksto žlugimui pasmerktas reikalas. Jeigu tu žmogų myli, absoliučiai neleistina ko nors reikalauti įsakmiu tonu.

O štai mergužėlės, kurioms išminties neužtenka, vis iš naujo ir iš naujo reikalauja iš vyrų to, kas neturi nė kruopelytės logikos ir sveiko proto. Silpni vyriškiai paklūsta, stiprūs ir adekvatūs – nutraukia santykius.

Ir ką gi mes turime? O turime mes ištisą minia moteriškių, kurios skundžiasi vienatve ir „ne tokiais vyrais”. Pačios kaltos, ką čia daugiau bepridursi.

Nedrįsk žiūrėti į kitas merginas!

Hm, na, pirmiausia, visi vyrai turi akis. Šokiruojanti informacija kai kurioms moterims, tačiau su ja teks susitaikyti. Antra, neseniai atliktame moksliniame tyrime prieita prie tokios išvados – vyras fiziškai negali kontroliuoti atsitiktinio žvilgsnio, metamo ketvirčiui sekundės. Tai reiškia, kad net ir pats sąžiningiausias, ištikimiausias ir teisingiausias vaikinas negali nenukreipti žvilgsnio į praeinančią gražuolę.

Trečia – kaip apskritai veikia visa šita moteriška logika? Kodėl manoma, kad jeigu pažvelgiau į merginą ir mintyse pažymėjau jos grožį, automatiškai esu pasiruošęs su ja griūti į lovą? Gaunasi, kad merginos, žvelgiančios į gražuolius vyrus iš žurnalų ar filmų, irgi yra pasirengusios bet kurią akimirką palikti savo mylimąjį?

Bendrauk su manimi kaip su princese

Šis reikalavimas retai kada išsakomas, bet šiais laikais vis dažniau turimas omenyje. Beje, vis dar negaliu suprasti, kodėl merginos ėmė laikyti save karališko kraujo asmenybėmis. Atseit, aš visa tokia princesė, šokinėk aplink mane, dovanok dovanas, būk tikras riteris. Aš to nusipelniau!

Na, gerai, net jeigu tai tiesa, tai šioms merginoms visgi nepakenktų susipažinti su istorija, o ne žiaumoti dideliais kąsniais visokias rožines romantikas iš kino ekranų ar knygų puslapių.

Kaip čia švelniau išsireiškus… moterys, įskaitant princeses, tais romantiškais viduramžių laikais buvo suvokiamos kaip… nepilnavertės, fiziškai netobulos būtybės. Jos turėjo minimalias teises, o vyrai aplink princeses sukiojosi tik tam, kad susiorganizuotų sau pelningą santuoką.

Dėl to, jeigu vyrai išties ims elgtis su jumis kaip su tikromis princesėmis, jūs jau po penkių minučių imsite šaukti iš nevilties.

Kodėl tu toks neemocingas?

Asmeniškai aš nemanau, kad ašaros yra silpnumo ženklas. Šiame teiginyje yra daugybė povandeninių akmenų, ir kiekvieną atvejį reikėtų nagrinėti atskirai.

Tačiau teiginys, kad „tikras vyras niekada neverkia” yra tvirtai įsišaknijęs žmonėse. Daugelis motinų šią mintį įkalė į galvą savo sūnui dar ankstyvoje vaikystėje. Dėl to suaugęs vyras susiduria su prieštaravimu: jei verki – būsi laikomas silpnu, jeigu ne – būsi laikomas bejausmiu stuobriu. Tai gal iš pradžių išsiaiškinkite pačios su savo logika ir reikalavimais, mielos damos.

Jei neužsidirbsi „x sumos”, aš tave paliksiu!

Hm… jūs rimtai? Galiu pasakyti tik viena – jei šį reikalavimą bent kartą išgirsite iš savo merginos, bet koks bendravimas turėtų būti nedelsiant nutrauktas. Tegul ji nusiima nuo savo kortelės pinigus ir gyvena su jais. Ji myli tik juos, o iš tavęs jai reikės tik pinigų pramogoms.

Aš teisingai suprantu šią logiką? Moteris mano, kad normalus, adekvatus vyras, tai išgirdęs, pasakys:

-Oi, mieloji, atleisk, aš iš tiesų nepakankamai uždirbu. Tu verta daugiau, atiduosiu visus pinigus ir eisiu ieškoti antro, trečio ir septinto darbo, tu tik neišeik.

Juokinga.

Visada būk su manimi sąžiningas!

Sekundei įsivaizduokime, kad moteriai imsime sakyti vien tik tiesą. Apie savo buvusiųjų skaičių. Apie tai, kad ji turi antsvorio. Apie jos pasibjaurėtiną suknelę. Kiek ilgai truktų tokie santykiai?

Galiu kirsti lažybų, kad jau po pirmo tiesaus, atviro ir sąžiningo atsakymo mergina supsichuos ir kils klaikus skandalas. Tokios tiesos priimti moteris paprasčiausiai negali. Jeigu rėšite teisybę į akis, jūsų dama, švelniai tariant, nusimins. Taip kad, mielos moterys, jeigu norite tik tiesos, nustokite įsižeidinėti dėl jos.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *