Norėdamos tapti laimingomis, turite tapti visavertėmis

Kad būtumėte laiminga, turite būti visavertė. Ieškodamos savo kitos “puselės”, jūs deklaruojate savo nepilnavertiškumą. Menkavertiškumą.

Pabrėžiate, kad turite tik vieną koją ir vieną ranką. Pusę galvos ir pusę skrandžio. Nesuformuotas mintis ir idėjų daigus. O štai kai sutiksite savo antrąją pusę, savo svajonių vyrą, tada ir gyvensite normalų gyvenimą. Pradėsite geriau suprasti Lorenco kreives, dažniau treniruositės, aktyviau mąstysite, greičiau rašysite ir aiškiau dainuosite. Nuversite kalnus. Sukursite poemą. Mokysitės mūšio tapybos ir topiary meno.

Tačiau jūs neatsižvelgiame į vieną dalyką: sujungus kėdės ir pianino dvi puseles, gaunamas įrenginys, bet ne naudingas ir ne vertingas daiktas.

Sukryžminus krienus ir obuolius, gaunamas nelabai geras hibridas. Kažkas prisimins tokius hibridus, kaip switi, yoshta ir lemato, bet tai yra ilgamečių tyrimų ir didelio selekcininkų darbo rezultatai, o meilėje dalyvauja tik du, be laboratorijų, sterilumo ir visiškos izoliacijos nuo kitų selektyvių „rūšių“. Be to, tokiems hibridams juk nereikia vesti vaiko į darželį ir skaičiuoti šeimos biudžeto.

Savarankišką meilę gali užmegzti tik savarankiški žmonės. Visaverčiai, turintys aiškias mintis ir sąmoningus sprendimus. O kai viskas susipainioję, nepažįstate savęs ir nesate apsisprendusi, kur einate. Į tokį nesusipratimą patekęs vyras sukels dar daugiau chaoso, o jūs iš to gausite alyvuogę. Iš pradžių ji gali būti skani, bet tai nebus sveika ir greitai ims gesti.

Taigi, prieš meilę reikia sukurti pačią save. Rašyti natiurmortus, sonetus ir daryti klaidas. Nustatyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Gebėjimus ir talentus. Ieškoti prasmės, formuoti savo nuomonę ir kurti vidinę harmoniją. Tuomet nereikės ieškoti tik antrosios savo pusės, o norėsite susitikti su visu vyru: būti savarankiška ir pasitikinčia savimi. Su dviem inkstais, akimis ir smegenų pusrutuliais.

Juk tikra meilė yra tada, kai gera ne tik kartu, bet ir atskirai. Kai ne dubliuojame, o papildome vienas kitą. Kai esame kartu, galime padaryti daugiau ir geriau nei kiekvienas atskirai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *