Pagal kokius moters įpročius galima spręsti, kad ji negerbia vyrų

Neseniai rašiau, kad jeigu moteris negerbia vyro, jis gali paprasčiausiai nustoti mylėti. Ir, žinoma, po to jis išeis. Tačiau kartais vyras gali ir nepastebėti nepagarbos, todėl, manau, svarbu žinoti, kokie moters įpročiai reiškia nepagarbą.

Įprotis kalbėti už vyrą

Tai galima lengvai pastebėti, kai pora ateina į svečius. Kažkas paklausia vyro: „Kokių gėrimų šiandien pageidausi?“, o moteris nelaukia vyro atsakymo, o atsako už jį, pavyzdžiui: „Šiandien gėrimų apskritai nebus“.

Paprasčiau kalbant, ji nesako to vyrui, ji neklausia to vyro, ji neprašo to iš vyro. Ne, ji paprasčiausiai tai pareiškia savo vyro vardu, pareiškia tam, kuris klausia apie gėrimus, absoliučiai nepaisydama sutuoktinio, tarsi jo šalia nebūtų. Tokia situacija rodo, kad moteris prisiėmė mamos vaidmenį santykiuose. Mamos, kuri nurodinėja, ką galima, o ko ne.

Ji visiems demonstruoja, kad jos vyras nepajėgus savarankiškai priimti sprendimų, kad ji geriau žino, ko jam reikia. Kartais vyrai su tuo susitaiko, numoja ranka, atseit, tegu būna taip, kaip ji pasakė. Jam gali netgi atrodyti, jog moteris daro tai iš rūpesčio.

Tačiau iš tikrųjų toks elgesys – elementari nepagarba. Nes juk iš tikrųjų – kaip galima gerbti žmogų, kurį laikai kvailu mažvaikiu, neturinčiu savo nuomonės?

Taip, žinoma, kartais išties tenka nuspręsti už vyrą. Tačiau tada vyrui reikia susitaikyti su faktu, kad pagarbos iš šios moters jis nesulauks. Pagarbos nebus iki to laiko, kol jis neišmoks savarankiškai priimti sprendimų. Kol neišmoks būti suaugusiu žmogumi.

Pačioje santykių pradžioje šito gali ir nebūti. Bet jei praėjo jau keli metai ir moteris taip elgiasi, reiškia, kad jeigu ji gerbė vyrą santykiams startuojant, tai dabar iš tos pagarbos nieko nebeliko.

Įprotis grasinti skyrybomis

Ne taip jau retai santykiuose pasitaikantis dalykas. Moteris duoda suprasti, kad gali išeiti ar apskritai išsiskirti, kad jau rytoj pradės krautis daiktus ir pan. Paprasčiau tariant – grasina. Jeigu nori išeiti, tai ir išeik, o jeigu grasini, bet pasilieki, reiškia, išeiti nenori. Kyla klausima – kam tada jai viso šito reikia?

O reikia to tam, kad moteris gautų, ko nori. Pavyzdžiui: „Jei šį savaitgalį nevažiuosime pailsėti, reiškia, tu manęs nemyli, vadinasi, man nelieka nieko kito, kaip tave palikti”. Klasikinė manipuliacija, kad gautum, ko nori, neatsižvelgiant į vyro nuomonę.

Ar šantažuotų moteris vyrą, jeigu jį mylėtų ir gerbtų? Nemanau. Ji pabijotų tokių manipuliacijų, kadangi save gerbiantis vyras to tikrai netoleruotų. Vienintelis adekvataus, savigarbą turinčio vyro atsakymas tokioje situacijoje skamba maždaug taip: „Ką gi, kraukis daiktus, kokios problemos?“.

Jeigu moteris tai daro, ji vyro nebegerbia. Ji tiesiog naudojasi šiais santykiais, kad gautų tai, ko trokšta. Tačiau ne visada verta skubėti kaltinti moterį. Galbūt jos šeimoje taip buvo priimta. Galbūt tėvų šeimoje tik manipuliuojant buvo galima ką nors pasiekti, todėl ji įprato taip elgtis ir nematė kitokio elgesio pavyzdžio. Bet kokiu atveju iš pradžių reikia viską aptarti ir pagarba gali sugrįžti.

Įprotis neklausyti vyro

Kalba čia eina ne apie tai, kad reikia klausyti visų vyro nurodymų, o apie tai, kad moteris neklauso, kai vyras kalba jai apie savo norus ar jausmus. Pavyzdžiui, moteris neišleidžia vyro pabūti su draugais. Vyras sako, kad tai jausti jam labai nemalonu. Nemalonu atidėti susitikimus su draugais ir pan.

O moteris jau įprato tokiais atvejais neklausyti vyro. Maža ką jis ten pliurpia, kam tai įdomu? Tačiau, kaip taisyklė, jeigu vyras mato, kad jo prašymai ir jausmai lieka neišgirsti, jis galiausiai palieka tokią moterį. Yra, žinoma, ir kitas variantas: jis susitaikys su tokia situacija ir kentės ją visą gyvenimą.

Tačiau žinos, kad jo negerbia. Vyrai, atkreipkite į tai dėmesį. Nes viskas šiame pasaulyje sutvarkyta labai paprastai. Jeigu žmogus mus myli, reiškia, jis įsiklauso į mūsų žodžius. Jeigu žmogus mus gerbia, vadinasi, įsiklauso. Jeigu žmogus mūsų nebegerbia, vadinasi, mūsų neklauso ir negirdi. O santykiuose tai labai svarbu. Ypač kai kalba eina apie pagarbą.

Pagarba vyrui – labai svarbi. Jeigu vyro negerbia, jis jau ne vyras. Moterį, savaime suprantama, irgi būtina gerbti. Apskritai laimingais santykiais galima pavadinti tik tuos, kuriuose viešpatauja tarpusavio pagarba ir supratimas, kur žmonės vienas kitą išklauso ir gerbia.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *