Palikite princą ramybėje!

Į mano konsultacijas dažnai ateina merginos ir moterys, turinčios tik vieną klausimą: “Kodėl vyras staiga nustojo rašyti, skambinti, nebekviečia į pasimatymus, neberodo jokios iniciatyvos ir kaip jį dabar apskritai pasiekti, iškrapštyti iš urvo?” Šiuo klausimu aš visada laikiausi vienos ir tos pačios nuomonės. Nereikia nieko iš niekur krapštyti. Palikite jį ramybėje.

Kuriems galams jums reikalingas tasai vyriškis, jei tenka pastoviai sukti galvą, kaip jį susigrąžinti? Jeigu jau padarėte viską, ką galėjote ir netgi šiek tiek daugiau, prirodėte iniciatyvos metams į priekį, jei galima taip išsireikšti, labai aiškiai, absoliučiai suprantama kalba paaiškinote, kad esate suinteresuota santykiais, o iš jo pusės – tyla.

Palikite jį ramybėje ir užsiimkite savu gyvenimu.

Nereikia bijoti, kad jei nustosite skambinti ir rodyti iniciatyvą, tai viskas tuo ir baigsis. Jeigu tai išties jūsų žmogus, jis bet kokiu atveju jus pasivys. Tokia yra meilė – be mylimo žmogaus neįmanoma gyventi. O jeigu net nepastebės, kad pradingote iš jo gyvenimo, tai kam jums tokie santykiai?

Gyvenimas vienas, dėl to pasistenkite tuščiai jo nedeginti, belaukdamos “princo”, kuris niekaip negali apsispręsti – reikalinga jūs jam, ar ne. Netapkite jam atsarginiu variantu, gerbkite save, kuo nors užsiimkite, tada ir vyriškis pajaus jums pagarbą, susidomės jumis, nes pamatys, kad esate pilnavertė asmenybė, kad turite kuo užsiimti ir be jo, kažkuo domitės. Jeigu jūs visgi jam svarbi ir reikalinga, laikui bėgant jis išsiropš iš savo olos ir be jūsų pagalbos. O jei taip ir nepasirodys, reiškia, jums paprasčiausiai ne pakeliui.

Svarbiausias dalykas santykiuose – troškimas būti kartu. Būti partnerio gyvenime, tapti jo laimingos šypsenos priežastimi. Ir jeigu žmogus šito nenori, tiesiog palikite jį ramybėje.

Jei toks jo elgesys jums nesuprantamas ir skaudina, vertėtų iš pradžių paaiškinti, papasakoti apie savo jausmus ir emocijas. Bet jeigu jūsų poreikiai ir toliau ignoruojami, jei vyriškiui tenką kiekvieną kartą “prisiversti” skirti jums laiko, jeigu jis prisimena jus tik tada, kai neturi ką veikti – drąsiai atsisveikinkite su šiuo žmogumi. Tokiuose santykiuose vienodai sunku jums abiem.

Gerbkite save ir kitus ir neverskite kitų daryto to, ko jie nenori daryti. Išties jus mylinčiam žmogui net galvoti bus nepakeliama apie tai, kad teks praleisti kelias dienas neišgirdus jūsų balso.

Būkite su tuo, kuris nuoširdžiai nori būti su jumis, kuris suras jums laiko ne tada, kai ims nuobodžiauti. Rūpinkitės savimi. Niekas kitas geriau už jus to nepadarys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *