Paprasti būdai stiprinti artumą su partneriu, kai baigiasi medaus mėnesio fazė

Medaus mėnesio fazė – kai norisi visą laiką praleisti su savo partneriu ir apie jį sužinoti kiek įmanoma daugiau. Tačiau kas nutinka, kai ši fazė baigiasi ir pradingsta pirminė kibirkštėlė?

Santykių realybė yra tokia, kad gali tiesiog pasidaryti nuobodu, rašo businessinsider.com. Normalu, jei nesate nuolat stimuliuojami – galų gale, jei norite, kad jūsų partneris praskaidrintų jūsų nuobodulį, tikriausiai santykiuose esate dėl netinkamų priežasčių.

Tačiau yra būdų nerti į santykių gilumą ir stimuliuoti vienas kitą naujais, jaudinančiais būdais; jei užsisėdėsite ir nejudėsite į priekį, santykiai bus nesveiki ir neskatins asmeninio augimo.

Tad štai 12 būdų suartėti su savo partneriu.

1. Dalinkitės paslaptimis

Kartu su savo partneriu praleiskite vakarą (naktį) vienas su kitu dalindamiesi paslaptimis. Galbūt manote, kad jau žinote viską, ką tik įmanoma žinoti apie savo partnerį, tačiau tikrai yra dar nepasakotų istorijų ir nutylėtų paslapčių. Tad praleiskite vakarą dalindamiesi – tai tikrai nuties kelią gilesniems ir dažnesniems pokalbiams.

2. Prisikaskite iki pasikartojančio ginčo šaknų

Jei santykiuose turite vis pasikartojančią problemą, spręskite ją kartu. Naudokite nesmerkiantį toną bei žodžius ir nekaltinkite vienas kito; aiškinkitės, kodėl ta problema daro jums būtent tokį poveikį, ir paprašykite, kad partneris pasidalintų tokia pačia asmenine informacija.

Kai būdami ramūs prisikasite prie pasikartojančio ginčo šaknų, vienas apie kitą sužinosite daug daugiau ir, tikėkimės, tą problemą paliksite praeityje.

3. Planuokite pasimatymus

Lengva nustoti vaikščioti į pasimatymus, kai priprantate būti kartu. Kai baigiasi medaus mėnesio fazė, atrodo daug paprasčiau tiesiog išsidrėbti ant sofos ir žiūrėti televizorių – ypač jei gyvenate kartu. Tačiau tikrus pasimatymus paverskite įpročiu – eikite vakarieniauti, suruoškite pikniką pajūryje, nueikite į kiną, vaikščiokite po lankytinas miesto vietas ir t. t. Pasimatymai palaikys tą kibirkštėlę, kadangi rutina yra savaime suprantamas dalykas ir gali kelti nuobodulį.

Pasimatymus paverskite įpročiu – eikite vakarieniauti, suruoškite pikniką pajūryje, nueikite į kiną ir pan.

4. Kartu keliaukite

Pranešama, kad kartu keliaujančios poros turi laimingesnius ir sveikesnius santykius. Juk keliavimas parodo, kaip tvarkotės stresinėse situacijose bei kaip valdote finansus; o jei iškyla problemų (o keliaujant jų iškyla dažnai), tai puiki galimybė pasirūpinti vienas kitu.

5. Leiskite laiką su vienas kito šeima

Laikas, leidžiamas su žmonėmis, geriausiai pažįstančiais jūsų partnerį, yra pats geriausias būdas dar geriau jį pažinti. Daugiau sužinosite apie tai, kaip jis elgiasi su savo šeima ir mylimais žmonėmis; taip pat, susipažindami su žmonėmis, kurie matė, kaip augo ūsų partneris, galite daugiau sužinoti apie jo auklėjimą.

Per daug porų, leisdamos laiką kartu, būna „sulindusios“ į savo telefonus.

6. Eikite į dvigubą pasimatymą

Lygiai kaip laikas, praleistas su partnerio šeima, gali padėti suartinti jus su partneriu, taip ir laikas, praleistas su jo draugais, gali padėti labiau sustiprinti jūsų ryšį. Artimų draugų apsuptyje jūsų partneris greičiausiai bus tikruoju savimi, o jūs galėsite geriau pažinti šią smagią, kvailą partnerio pusę, kuri tikrai išlenda, kai šalia jo žmonės, su kuriais jis jaučiasi patogiai.

7. Kartu „atsijunkite“

Per daug porų, leisdamos laiką kartu, būna „sulindusios“ į savo telefonus. Nors fiziškai jie šalia vienas kito, mintimis jie kažkur kitur. Kartu nuspręskite ir pasirinkite vieną dieną, kai „atsijungsite“ nuo pasaulio: nė vienas nenaudosite savo telefonų, nešiojamų ar planšetinių kompiuterių ir iš tikrųjų leisite laiką kartu be jokių trukdžių.

8. Būkite atviri

Dėl geresnio sekso ir didesnio jo kiekio poros tampa laimingesnės ir sveikesnės – tokias išvadas pateikė mokslas. Ir vienas iš būdų užtikrinti geresnį seksualinį gyvenimą yra dažniau bendrauti su partneriu apie tai, ko geidžiate. Kai kartu intymiame lygyje išbandote naujų dalykų, vienas apie kitą sužinote daugiau, todėl seksas tampa geresnis, ir tampate laimingesni.

9. Išmokite vienas kito meilės kalbą

Net jei du žmonės puikiai „sueina“, tai nebūtinai reiškia, kad jie kalba ta pačia meilės kalba. Dr. Gary Chapmano knyga „The Five Love Languages“ (Penkios meilės kalbos) gyvuoja jau 25-erius metus ir 8 metus buvo Nr. 1 „New York Times“ bestseleris (buvo parduota daugiau kaip 11 milijonų knygos kopijų). Knygoje identifikuojamos ir aprašomos 5 meilės kalbos, kurias naudojame romantiniuose ir asmeniniuose santykiuose.

Išsiaiškinkite, kuria meilės kalba kalbate jūs ir jūsų partneris, ir mokykitės vienas kito meilės kalbą:

1. Skatinimo žodžiai: „Ši kalba naudoja žodžius kitų žmonių skatinimui.“

2. Kartu praleistas laikas: „Ši kalba susitelkia į nedalomą dėmesį, skiriamą kitam žmogui.“

3. Dovanos: „Kai kurie žmonės labiausiai mylimi jaučiasi tada, kai gauna dovanų.“

4. Tarnystės aktai: „Šiems žmonėms veiksmai iškalbesni už žodžius.“

5. Lytėjimas: „Šiam asmeniui iškalbingiausi tinkami prisilietimai.“

10. Kartu įsitraukite į serialą ar knygų (arba audioknygų) seriją

Kartu pradėkite žiūrėti serialą, klausyti audioknygų ar skaityti knygų seriją. Galite tai daryti kartu arba atskirai, o paskui diskutuoti vakarienės metu. Svarbiausia – galėsite aptarti ir kalbėtis nekenksmingomis temomis, o tai neišvengiamai jus suartins.

11. Kartu medituokite

Meditavimas kartu reiškia, kad kartu praktikuojate sąmoningumą, o rūpinimasis vienas kitu ir vienas kito jausmais yra akivaizdus būdas pagilinti jūsų ryšį. Medituodami kartu galite praktikuotis kartu būti akimirkoje – o tai galite taikyti kasdieniame gyvenime.

12. Vienas kitam sukurkite grojaraštį

Muzika yra vienas geriausių būdų išreikšti save. Sukurdami vienas kitam grojaraštį ir klausydami muzikos, kurią jums surinko jūsų partneris, sužinosite, kokios dainos jį jaudina, ir galėsite jo paklausti, kodėl. Tai jums abiem padės ne tik išreikšti save, tačiau taip pat sužadins prisiminimus, dėl kurių kai kurios dainos yra mėgstamiausios – šiomis istorijomis galėsite pasidalinti vienas su kitu.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *