Penki dalykai, būdingi visoms laimingoms moterims

Visos nori būti laimingos, tačiau dažnai mūsų mintys okupuojamos tokių dalykų, kaip paaukštinimas pareigose, taupymas išsvajotam pirkiniui, tačiau būtina suprasti, jog šie dalykai laimės ilgam laikui nesuteikia.

Ką visos laimingos, savimi pasitikinčios moterys turi bendro?

Jos sako “ne” tiems dalykams, kurių jos nenori daryti (ir nejaučia kaltės jausmo)

Visos esame pajautusios spaudimą daryti kažką, ko nenorime, tačiau jaučiama kaltė tiesiog neleidžia nemalonaus darbo atsisakyti. Jei dažnai sutinkate save šioje situacijoje, vertėtų pakeisti mąstymą.

Laimingiausios moterys prioritetizuoja save, atsisako vykti į nenorimą renginį, išvengia situacijos, kurioje gali jaustis nemaloniai ir nepatogiai.

Tačiau itin svarbu tokioje situacijoje nesijausti blogai, jei nemalonios situacijos išvengėte ir atsisakėte joje būti. Tokios moterys negalvoja apie tai, ką pagalvos apie jas kiti žmonės, vengia gyvenimo kokybę bloginančių žmonių savo aplinkoje.

Jos rūpinasi savimi ir savo sveikata

Tikrai ne kiekviena moteris dievina lieti prakaitą sporto klube, tačiau judėjimas bei sveika gyvensena yra tiesiausias kelias, vedantis į laimingą gyvenimą.

Laimingiausios moterys randa laiko pailsėti, pasigaminti sveiko maisto, išgeria pakankamą kiekį vandens, nes tai itin stipriai daro įtaką tam, kaip jos jaučiasi psichologiškai.

Jos nepriima kritikos asmeniškai

Laimingiausios moterys nepriima visko per daug asmeniškai. Jei dažnai galvojate apie tai, ką kiti žmonės apie jus pagalvos, o gal dažnai pergyvenate, jog pasakėte ar padarėte kažką blogo, gali būti, jog priimate nereikšmingus dalykus per asmeniškai.

Turite suprasti, jog jūs nesate atsakinga ar kalta dėl kito žmogaus jaučiamų jausmų, juk dažniausiai kalta jo bloga nuotaika, o ne jūsų atlikti veiksmai ar pasakyti žodžiai.

Taip išvengsite skaudžių akimirkų, nusivylimo ir savęs kaltinimo, kuris yra visai nereikalingas.

Jos nevengia savo problemų

Nepatogių pasikalbėjimų, sunkių dienų ir sudėtingų situacijų, atrodo, gali būti paprasčiau išvengti, tačiau laimingos moterys nevengia spręsti problemų. Nesvarbu, ar tai pyktis su partneriu dėl neišplautų indų, laimingos moterys išsako tai, kas jas neramina ir toliau ramiai gyvena. Bėgimas nuo problemos, deja, tačiau nieko neišsprendžia. Laimė – ramių minčių rezultatas.

Jos nekonkuruoja su kitais

Svarbiausia, jog laimingiausios moterys nesilygina ir nekonkuruoja su kitais, nes joms vienintelė konkurencija yra jos pačios.

Socialiniai tinklai, nerealistiški grožio standartai gali greitai įtraukti į konkurencijos žaidimą, tačiau laimingiausios moterys žino, jog vienintelis dalykas, ko jos turėtų siekti yra buvimas kuo geresne savęs versija. Ieškokite įkvėpimo, o ne pavydo, taip galėsite atrasti dar daugiau laimės kasdienybėje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *