Penkios gėdingos įkyrios moters klaidos

Mažai kam norisi atrodyti įkyriu. Tačiau kai kurios moterys elgiasi taip, kad jų norisi kuo greičiau atsikratyti. Kokias klaidas jos daro? Pamėginkime išsiaiškinti.

Ji pamiršta savo drauges

Kai tik įkyrios moters gyvenime atsiranda vyriškis, ji visiškai pamiršta savo bičiules. Nesvarbu, kaip dažnai iki šiol ji su jomis bendraudavo, tačiau po to, kai „nusitaikė“ į priešingos lyties atstovą, kontaktai su artimaisiais beveik visiškai nutrūksta.

Apie kasdieninius pokalbius telefonu, bendrus savaitgalius ir pasisėdėjimus kavinėse negali būti jokios kalbos. Nors būtent draugės ir bendravimas su jomis yra tas „kompasas“, neleidžiantis „pasiklysti“ santykiuose ir ištirpti partneryje.

Ji siekia vyrą kontroliuoti

Jai yra absoliučiai normalu skaityti jo žinutes. Ji nemato nieko keisto, kad pareikalautų iš vyro slaptažodžių socialiniuose tinkluose. Jai tiesiog būtina kontroliuoti situaciją, vyriškio žodžių ir paaiškinimų jai neužtenka. Ji nori visur būti, viskame dalyvauti, viską apie visus žinoti, tačiau pačios tvirčiausios sąjungos visgi laikosi ant abipusio pasitikėjimo, o ne ant totalinės kontrolės.

Ji įsitikinusi, kad „mes“ yra svarbiau už „aš“ ir „jis“

Tokia moteris jau praktiškai nuo pirmųjų pasimatymų pradeda svaidytis žodeliais „mes“. Ne „jis taip galvoja“, o „mes“. Ne „aš noriu“, o „mes norime“. Toks prievartinis vyro įtraukimas į santykius negali likti be pasekmių. Bus visiškai natūralu, jei vyriškiui kils noras kuo greičiau sprukti nuo tokios horizonte jau šmėžuojančios vergijos.

Ji bijo būti palikta

Tokia moteris nuolat gyvena baimėje. Ji baiminasi, kad šalia esantis žmogus vieną dieną tiesiog susikraus daiktus ir išeis. Visi jos veiksmai yra skirti tam, kad išlaikytų žmogų, kuris atsitiktinai pateko į jos pinkles. Savaime suprantama, vyras pasąmoningai fiksuoja tikruosius moters motyvus. Dėl to ir vertina tai, ką ji daro, ne kaip nuoširdų rūpestį ar dvasinį impulsą, o kaip banalų įkyrumą.

Nesupranta užuominų

Vyrai, kalbėdami apie savo bendravimo su tokiomis moterimis patirtį, sako: jos absoliučiai nesupranta mandagumo ir užuominų. Vyriškis neatsako į žinutes, visada randa pasiteisinimų nesusitikti ir atmeta skambučius, kad nebendrautų su ja telefonu, o ji vis tiek tęsia „kovą”, surasdama tam naujų argumentų ir priežasčių. Nors vyrų pasaulyje viskas sutvarkyta be galo paprastai – jei žmogus neskambina, vadinasi, jam šito nereikia.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *