Požymiai, kad moteris nėra perfekcionistė

Atrodo, kad perfekcionizmas yra kažkas, kas pagerina gyvenimą. Taip, ši savybė leidžia padaryti mažiau klaidų nei įprastai, tačiau laimė ne visada slypi tame. Tai nėra panacėja, nes sugriauna kai kuriuos gyvenimo aspektus, daro žmogų dėl to nelaimingą. Tokia nenori būti nei viena dailiosios lyties atstovė, kurios, beje, jau ir taip iš prigimties yra reiklios. Tačiau moteris gali abejoti, kad taip yra. Šitą vidinį balsą galima (ir reikėtų!) nutildyti. Moteris puikiai gali nustatyti, ar ji yra, ar nėra perfekcionistė. Reikia atkreipti dėmesį į keletą ženklų, rodančių, kad nesate perfekcionistė.

Viskas gali būti ir nelabai gerai

Jei moteris neserga perfekcionizmu, ji gali sau leisti, kad namuose nebūtų tobulos tvarkos, kad kai kurie daiktai atsidurtų ne ten, kur turėtų būti. Niekas jai netrukdys. Taip, ji gali susitvarkyti pirmai progai pasitaikius, bet tik tol, kol nepasirodys būtina, ji neskubės to daryti. Mergina nereikalaus iš savęs būti tobula. Darys klaidų, bet dėl jų negrauš savęs.

Nėra noro įtikti

To vaikystėje nesuformavo tėvai. Mergina gyvens savo gyvenimą, įsiklausys į savo norus. Ji nusimatys tikslą, kurį gali įveikti. Ji tikrai nešoks virš „bambos“, nedarys daugiau, nes kažkas to paprašė.

Viskas laiku

Moteris niekada neatidėlios veiksmų. Ji visko imsis ryžtingai, net jei nežino kaip – išsiaiškins ir padarys. Jai nereikia ilgai galvoti, nereikia savęs įtikinėti, bandyti panaudoti keletą gudrybių nerimui sumažinti.

Ji nekritikuoja

Nei savęs, nei aplinkinių. Mergina žinos savo trūkumus, bet priims juos savyje. Jai nereikės ieškoti tų pačių trūkumų kituose, ji to nedarys nesąmoningai, todėl nieko nekritikuos ir nesmerks. Ji ramiai bendraus su kitais.

Šie ženklai aiškiai rodo, kad moteriai nebūdingas perfekcionizmas. Jos gyvenimas tokioje situacijoje bus geras, ramus, jame nebus pernelyg daug nerimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *