Požymiai, kad pavyko surasti sau giminingą sielą

Siekdami sau laimės, žmonės gali nejučia priimti trokštamą dalyką už realų. Kaip suprasti, kad partnerio santykiai su jumis yra nuoširdūs, ir neapsirikti dėl šio gyvybiškai svarbaus klausimo. Padės 7 požymiai.

Kaip dažnai mes idealizuojame savo partnerį? Meilė yra akla. Žvelgdami pro rožinius akinius, mes naiviai tikime, kad kitas mums jaučia tokį pat švelnumą ir meilę. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Tam tikri antrosios pusės elgsenos požymiai gali atskleisti, ar tikrai mūsų santykiai tokie idealūs, ar vis dėlto nėra tokie geri, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Kas rodo, kad santykiai vystosi teisingai?

1. Kai būnate šalia, negalvojate apie kitus.

Kai būnate su partneriu kavinėje, pasistenkite pažvelgti į save iš šono: ar jūs žvalgotės į šalis, apžiūrinėdami kitus lankytojus ir aptarinėdami pažįstamus?

Akcentuojate dėmesį į tai, kas iš pažįstamų gali pamatyti jus drauge? Ar jūs mėgaujatės vienas kito draugija (visas pasaulis egzistuoja tik jums)?

2. Jis džiaugiasi jūsų laimėjimais.

Nesveikuose santykiuose vienas partneris neretai kenkia kito interesams. Nuoširdus džiaugsmas dėl jūsų teigiamų rezultatų ir pasiekimų – geras sveikų santykių požymis. Kad galėtų taip elgtis, jūsų antroji pusė pirmiausia turi būti patenkinat savo gyvenimu Tada bus įmanomas bendras džiaugsmas dėl pergalių, kuriuo galėsite dalytis vienas su kitu.

Sąjungose, kuriose partneriai gerbia vienas kito interesus, lengviau surasti kompromisus, nei santykiuose, kur kiekvienas galvoja pirmiausia apie save.

3. Jis nebando jūsų pakeisti.

Jeigu partneris elgiasi su jumis vienodai ir viešumoje, kompanijoje ir tada, kai liekate dviese, vadinasi, viskas gerai. Dažniau atsižvelkite į savo intuiciją. Ji teisingai reaguoja į nematomus signalus, kai santykiuose būna kažkas ne taip.

Pavyzdžiui, jeigu partneris demonstruoja nepasitenkinimą jūsų elgesiu, atskirais charakterio bruožais, stengiasi pakeisti jus ir pritaikyti prie savęs – tai yra požymis, kad žmogus linkęs kontroliuoti aplinkinius (ir jus taip pat). Nereikia laukti iš jo pagarbaus elgesio.

4.Jis lengvai įėjo į jūsų gyvenimą.

Atkreipkite dėmesį ar harmoningai dera partnerio gyvenimas prie jūsų už asmeninių santykių ribų. Kaip jis sutaria su jūsų aplinka (artimaisiais, draugais)? Ar jūs suradote bendrą kalbą su jo aplinka? Ar yra bendrų interesų ir pažiūrų? Gerai būtų, jei atsakymas būtų „Taip“.

5. Jis jus girdi.

Jeigu žmogus yra jums neabejingas, tai jis gyvai domėsis jūsų gyvenimu ir klausysis, kai jūs ką nors pasakosite, dalysitės problemomis, klausite patarimo. Jis nepamirš, ką jūs pasakojote apie save. Jeigu jis praktiškai visą laiką kalba tik apie save, nesidomi jūsų rūpesčiais ir nerimu, neįsiklauso į jūsų nuomonę, vargu, ar jis rimtai žiūri į jus. Gal jam paprasčiausiai reikalinga auditorija?

6. Jis guodžia jus, kai liūdite.

Atkreipkite dėmesį, kaip partneris elgiasi, kai jaučiatės prislėgta ar nusiminusi. Tikriausiai jis sugeba jus nuoširdžiai užjausti, suranda paguodos žodžių.

Bet kai jums partneris reiškia pretenzijas dėl to, kad jums liūdna, arba kritikuoja dėl to, kad imate viską per giliai į širdį, tai yra blogas signalas. Toks elgesys yra narcisizmo simptomas, kai žmogus ignoruoja bet kokius išgyvenimus, neliečiančius jo personos. Jeigu jums reikia paguodos ir palaikymo, tai tikrai artimas žmogus turi pasiūlyti savo petį, o ne auklėti.

7. Jis neslepia savo emocijų.

Darnioje poroje abu partneriai išreiškia savo emocijas ir kartu sprendžia konfliktus. Neverta slėpti susierzinimo ir nebandyti aiškintis. Tylėjimas šiuo atveju žlugdo santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *