Požymiai, kad vyrui jūs neįdomi

Internetas perpildytas patarimais, kaip išsiaiškinti, ar jūs patinkate vyrui. O štai apie priešingą reakciją beveik niekas nerašo. Galbūt todėl, kad tai nėra pati maloniausia tema. Juk iš tiesų kartais norisi pabūti nežinioje, juk tiesa gali pasirodyti visai ne tokia, kokią norėtumėte ją matyti.

Ir visgi nevertėtų gyventi iliuzijų pasaulyje, pražiopsant labai svarbius dalykus. Pakalbėsime apie penkis požymius, liudijančius apie tai, kad jūs, greičiausiai, vyrui visiškai neįdomi.

Nuolatinis užimtumas

Šiuolaikiniame pasaulyje vyrai turi daug pačios įvairiausios veiklos ir kartais iš tiesų nelengva ištrūkti iš pašėlusio reikalų ritmo. Bet jeigu moteris vyrui išties patinka, jis padarys viską, kad susiorganizuotų bent kelias valandas susitikimui. O jeigu frazė „Atsiprašau, bet aš šiandien labai užsiėmęs“ tapo jau įprasta jūsų dialoguose, o žinutės ir skambučio laukimas trunka savaites, verta stipriai susimąstyti.

Iniciatyvą rodote vien jūs

Įsimylėjęs vyras visada ieško būdų bent trumpam pamatyti susižavėjimo objektą. Šiuo atveju jis pats skirs pasimatymus ir prisigalvos įvairiausių priežasčių, dėl kurių jums reikia susitikti. Jumis susidomėjęs vyrukas stengsis rašyti ir skambinti, padaryti ką nors malonaus. O jeigu susitikimų ieškote vien jūs – tai jau žaidimas į vienus vartus.

Distancija

Kalba eina anaiptol ne apie fizinę distanciją. Jūsų meilės objektas gali būti greta ir netgi su jumis bendrauti. Tačiau iš jo pusės sklindantis šaltukas bus jaučiamas pasąmoningai. Tas, kuriam moteris patiko, nenuleidžia nuo jos akių, bando užmegzti pokalbį, bent šiek tiek priartėti. Vyriškis, kuriam vienodai rodo, pasistengs griežtai apriboti savo komforto zoną.

Nenori sužinoti apie jus daugiau

Kai įsimylime, mus domina absoliučiai viskas: kokią muziką mėgsta išrinktasis ar išrinktoji, ką mėgsta valgyti, kur mieliau ilsisi. O plepalai neutraliomis temomis liudija tik viena: arba vyrukas labai drovisi ir jam trukdo kompleksai, arba jūs jam paprasčiausiai neįdomi.

Kalbos apie kitas moteris

Kartais vyriškis gali sau leisti paflirtuoti su kita moterimi – kad paerzintų, paprovokuotų savo garbinimo objektą. Tačiau dažniausiai tai lydi ir nemalonų įspūdį su kaupu kompensuoja kitos susidomėjimo apraiškos. O štai jeigu vyras su jumis laisvai kalbasi apie kitas moteris, maloniai su jomis bendrauja jūsų akyse, ar klausia patarimo, kaip įtikti štai tai jaunai panelei, greičiausiai jis jus suvokia kaip draugę. Ir nieko daugiau.

Žinoma, galima guosti save viltimi, kad visi šie ženklai absoliučiai nieko nereiškia. Ir iš tiesų, kartais akivaizdžiai regimas šaltumas gali byloti apie jums patinkančio žmogaus kompleksus ir neryžtingumą. Tačiau labai dažnai mes pačios apgaudinėjame save, nenorėdamos pripažinti karčios tiesos.

Neverta savęs kaltinti ir manyti, kad jūs daugiau niekam nepatinkate ir nepatiksite. Galbūt tuo metu, kol beprasmiškai švaistote laiką, bandydamos priversti jus įsimylėti jumis visiškai nesidomintį žmogų, kitas vyriškis jau seniai žvelgia į jus susižavėjimo kupinomis akimis.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *