Priežastys, kodėl vyrai renkasi už save vyresnę moterį

Šiais laikais nevienodo amžiaus santuokos nieko nebestebina. Visuomenė jau yra įpratusi, kad merginos ieško 10 metų vyresnio vyro, o kartais net tokio, kuris joms tiktų į tėvus.

Daugelis tai aiškina tuo, kad moterys nori stabilumo, kad jos, sužadėtinio sąskaita, gali taip stengtis pagerinti savo finansinę padėtį, nes labai tikėtina, kad per daugelį metų jis tapo turtingas. Nemažai žmonių už tai nesmerkia dailiosios lyties atstovių. Tačiau vyrui, radusiam vyresnę draugę, vis dėlto, kyla įvairių klausimų.

Tiesą sakant, tame taip pat nėra nieko keisto. Jaunas vyras gali susitikinėti su brandžia moterimi dėl tikrai suprantamų priežasčių.

Dėmesys partneriui

Bėgant metams moteris įgyja išminties. Ji nustoja iš partnerio pastoviai kažko reikalauti, stengiasi jį palaikyti, patarti, kaip ir ką geriau daryti. Tokia moteris dažniausiai supranta vyro interesus, įkvepia jį. Dėl to jam patinka tokios partnerės kompanija.

Šalia tokios moters jis tikrai nesijaučia vien tik kaip finansinis rėmėjas.

Ji emociškai stabili

Brandi moteris turi gyvenimiškos patirties, kuria pati aktyviai naudojasi. Ji jau yra susidūrusi su daugybe situacijų, todėl žino, kaip elgtis dabartiniu laiku, kaip įveikti stresą.

Dėl to ji ne stresuoja, elgiasi oriai, nerodo nereikalingų emocijų. Vyras šalia jos taip pat būna ramesnis, jis nepastebi jokių pykčio priepuolių, kurie jam taip nepatinka, o apie tai jauna mergina dažniausiai gali tik pasvajoti.

Moka palaikyti pokalbį

Jaunutė mergina gali elgtis lengvabūdiškai, gali sugebėti palaikyti tik tuščią pokalbį ir negalvoti apie nieką rimčiau. Subrendusios moters galvoje dažniausiai nebūna visų šių aspektų.

Vyresnė moteris kalba apie rimtus dalykus, gali pritarti vyro pokalbiams apie darbą, karjerą, apie ką nors rimto. Ji netgi gali su juo filosofuoti, o tai vyrui tikrai patinka.

Jauną vyrą visa tai traukia, jam patinka tokia moteris, kuri visada jį supranta. Ir tokia moteris dažniausiai būna vyresnė už jį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *