Priežastys, dėl kurių moterys pritraukia tironus

Jūs vis iš naujo ir iš naujo sutinkate partnerius, kurie trypia savivertę, elgiasi savanaudiškai ir priveda iki ašarų. Problemos esmė – jūsų neteisingose nuostatose. Pasižiūrėkime, kas trukdo moterims kurti harmoningus santykius.

Ji nepatenkinta savo gyvenimu

Ši moteris nuolat skundžiasi gyvenimu, nes viskas vyksta ne pagal planą. Jai atrodo, tarsi Visata būtų paskelbusi jai karą, ir vienintelis būdas susidoroti su problemomis – susirasti stiprų vyrą, kuris prisiims sau visą atsakomybės naštą. Tokia nesubrendusi moteris – ideali smurtautojo auka. Ja labai lengva manipuliuoti, lengva įbauginti, o svarbiausia – ji niekada neišsikapstys iš toksiškų santykių, kadangi būdama viena jaučiasi dar blogiau.

Ji ieško tėvo

Šio tipo atstovės turi trapią psichiką ir nebrandų mąstymą. Santykių su tėvu problemas iš vaikystės ji atsinešė į suaugusį gyvenimą ir dabar kiekviename sutiktame vyriškyje stengiasi įžvelgti tėvą.

Vyras-tironas puikiai tai jaučia ir mielai įsitraukia į žaidimą. Jis kontroliuoja, dominuoja ir netgi griebiasi smurto, tačiau jo auka tokį elgesį suvokia kaip „rūpinimąsi“ ir „globą“.

Ji myli dominuojančius vyrus

Jis gali pakovoti už save, apginti savo moterį ir priversti aplinkinius žmones jausti baimę. Taip daugelis moterų įsivaizduoja „tikrą“ vyrą, agresiją supainiodamos su vyriškos jėgos apraiška.

Tačiau laikui bėgant gynėjas virsta puolėju – pradeda kontroliuoti ir pavydėti. Iš pradžių ji pajus savo reikšmingumą ir svarbą partnerio gyvenime, atsidūrusi mažos mergaitės būsenoje, kuri gyvena patyrusio ir suaugusio vyro globoje. Tačiau galiausiai šie santykiai prives prie to, kad vyras pradės gniuždyti visus savo aukos troškimus.

Būdama greta jo, ji tiesiog kraustosi iš proto

Drugeliai pilve dažnai painiojami su „tikra meile“. Tiesą sakant, jau pats tokio pobūdžio jausmų perteklius byloja apie psichologinę traumą.

Ideali būsena – kai moteris gerai jaučiasi su vyru, tačiau gali komfortiškai jaustis ir be jo. O jeigu ji negali valgyti, miegoti, jei visą naktį galvoja apie partnerį – ji tampa nuo jo priklausoma. Vyras-tironas nedelsdamas tuo pasinaudoja ir pradeda toksiškus žaidimus pagal savo taisykles.

Vyriškyje ji ieško mamos

Priimta manyti, kad partnerio ieškančios moterys orientuojasi į tėvo paveikslą. Tačiau didelei moterų daliai ypatingą įtaką turi būtent motinos figūra. Moteris pasąmoningai kurs su partneriu tuos santykius, kuriuos turėjo su mama.

Jei mama buvo šalta ir dukrai skyrė mažai dėmesio, suaugusi ji mylės tokius pačius neprieinamus ir bejausmius vyrus.

Ji nepasitiki savimi

Žemos savivertės moterys mano, kad nenusipelnė daugiau ir tenkinasi tuo, ką turi. Šio tipo atstovėms trūksta savigarbos, orumo jausmo, todėl tironai akimirksniu užkimba už tokio skanaus masalo.

Jie be vargo nuskaito vidinę aukos būseną ir ima atitinkamai su ja elgtis.

Ji tiki, kad jis pasikeis

Ji laiko save ta pačia moterimi, kuri pajėgs „prisijaukinti žvėrį“ ir pakeisti jame viską, kas bloga. Galimybė smurtautoją paversti tobulu šeimos žmogumi jai tampa svarbiausia idėja.

Ši moteris investuoja visus savo išteklius ir potencialą, kad pagerintų vyro gyvenimo sąlygas: padeda jam nusipirkti automobilį, duoda pinigų nuosavam verslui pradėti, tamposi su savimi po asmeninio augimo mokymus. Ji pamiršta, kad tokiu būdu ji paprasčiausiai įsitvirtina vyro sąskaita ir nesuteikia jam galimybės realizuoti savęs visuomenėje.

O vyras niekada nejaus dėkingumo, jis greičiau stengsis išspausti iš savo aukos maksimalią naudą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *