Septyni dalykai, kuriuos moterys daro po išsiskyrimo

Išsiskyrimas moteriai daro didelę žalą. Ir niekas negali kaltinti moters, kad ji į išsiskyrimą reaguoja labai aštriai, o kartais net labai negatyviai. Štai 7 dažniausiai pasitaikantys dalykai, kuriuos moterys linkusios daryti po išsiskyrimo!

Pradeda piktnaudžiauti alkoholiu

Alkoholis traukia žmones, kurie susiduria su asmeniniais sunkumais. Visada kyla pagunda griebtis alkoholio, kad pavyktų šiek tiek atsipalaiduoti. Tai tam tikra pasitraukimo iš tikrovės forma.

Būna apsėstos prisiminimų apie nepavykusius santykius

Visi esame girdėję apie merginas, kurios po išsiskyrimo dažnai važiuoja pro savo buvusiųjų namus. Be to, kai kurios merginos ir toliau dėvi drabužius, kuriuos jų buvęs vyras paliko jų bute. Kai kurios merginos naudoja kvepalus, kuriuos naudojo jų buvęs partneris, kad primintų sau, kaip kvepėjo jų buvę vyrai.

Ima persekioti buvusį partnerį ir jo naująją draugę socialinėje žiniasklaidoje

Tai gali būti nenormalu, bet daugelis merginų tiesiog negali to nedaryti. Jos nori nuolat žinoti, kas vyksta jų buvusiojo gyvenime. Jos nori sužinoti, ar jų buvę draugai yra laimingi, ar ne, ir ar jie vėl pradėjo susitikinėti, ar ne.

Nustoja rūpintis savimi

Kai merginos iš tiesų yra neabejingos dėl savo buvusių santykių, jos daro viską, kad būtų patrauklios savo partneriui. Kai pora nutraukia santykius, jos viską apleidžia.

Visiems, kuriems įdomu, pasakoja apie savo intymų gyvenimą su savo buvusiuoju

Kartais po išsiskyrimo ji bando save įtikinti, kad buvęs vyras yra blogiausia, kas jai kada nors yra nutikę, net jei problema susijusi su intymumu. Ir ji tai daro pasakodama savo draugams apie tai, koks siaubingas jis buvo lovoje.

Drastiškai pasikeičia

Daugelis merginų į išsiskyrimą žiūri kaip į galimybę pradėti naują gyvenimą. Tai labai sveikas požiūris į gyvenimą po išsiskyrimo.  Norėdama pažymėti šį naują gyvenimą, ji gali labai radikaliai pakeisti savo elgesį ar išvaizdą.

Skatina save daryti tai, ką visada norėjo daryti

Dėl santykių daug kartų mergina atideda į šalį savo norus ir poreikius. Tačiau kai ji išsivaduoja iš tų santykių, ji pagaliau nebeturi priežasties nesiekti savo giliausių troškimų ir svajonių. Štai kodėl merginos mėgsta daryti tai, ko visada norėjo, bet niekada negalėjo padaryti!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *