Šešios nemalonios tiesos apie moterų vienatvę

Perprastas priešas jau nebūna pavojingas, o gerai išanalizuotos problemos tampa išsprendžiamos. Kuo geriau suvoksite, kas yra vienatvė, tuo lengviau ją įveiksite.

1. Kodėl jūs – viena?

Nemaloniausias klausimas iš visų. Jį galima išgirsti ir iš šeimos narių, ir nepažįstamų. Toks nekaltas klausimas greitai virsta tardymu. Jūs bandote nevykusiai pateisinti savo viengungišką statusą, o klausantis žmogus tuo metu mintyse svarsto, kas su jumis negerai. Turite gerą darbą, esate patraukli ir malonaus būdo. Daugumai vienišių nepatogi tiesa yra ta, kad jos yra vienišos be priežasties.

2. Pažintys

Šiuolaikinės pažintys – tikras košmaras toms, kurios peržengė 30 metų ribą ir norėtų rimtų santykių. Pažinčių portalų yra daug, jie turėtų padėti žmonėms susirasti porą, bet sutikti žmogų, kurio ketinimai būtų tokie pat rimti, labai sudėtinga.

Kaip suprasti, kada vyras kalba tiesą, kada meluoja? Jūs stengiatės šifruoti jo pranešimus, tyrinėti potekstes, nagrinėti jo profilį ir atrodyti abejinga, kad neišgąsdintumėte jo savo jausmais. Iš to išeina kažkokie žaidimai, bet ne tikri santykiai.

3. Įprotis būti vienišai

Kai mergina gyvena viena jau ilgą laiką, ji pamažu pripranta prie to. Jos kalendorius prikimštas planų ir užsiėmimų, kuriuos mėgsta. Sekmadienius ji gali praleisti su pižama žiūrėdama serialus. Jai jauku vakarieniauti vienai. Net jeigu ji sutinka tokį, kuris jai patinka, ji ignoruoja savo jausmus, nes jai nejauku net svarstyti, ar norėtų keisti savo gyvenimą ir taikytis prie kažko kito.

4. Kitos poros

Jūs mylite savo susituokusius draugus, nuoširdžiai džiaugiatės dėl jų. Žinote, kad jie linki jums geriausio. Tačiau jums nepatinka, kai jie mano, jog jums nejauku su jais, kad jaučiatės nuskriausta likimo. Vieniši žmonės jaučiasi jaukiai, išskyrus tada, kai juos kviečia į ramius vakarėlius, kur visi susirenka poromis.

5. Darboholizmas

Tikriausiai bandydamos atitraukti save nuo minčių apie vienatvę esate pasinėrusios į darbą ir atiduodate visas jėgas karjerai. Stengiatės būti nuolat užsiėmusios, maksimaliai užpildyti savo gyvenimą. Jūs esate nepriklausoma. Leisdama darbui užpildyti visą gyvenimą, jūs nepaliekate vietos asmeniniam gyvenimui. Darbas gali atitraukti nuo nemalonios tiesos, kad būti vienai kartais būna vieniša.

6. Meilės stoka – sunkus dalykas

Pasitaiko momentų, kad būti vienai atrodo sunkus darbas. Juk kai sergate, tenka pačiai pasirūpinti savimi. Kai apima bloga nuotaika, nėra kam pasiguosti, nėra kam užjausti. Žinoma, galima paskambinti giminaičiams ar draugams, bet tai bus visai ne tas. Be mylimo žmogaus kartais būna sunku.

Vienišės statusas reiškia nepriklausomybę, galimybę būti laisvai, stipriai ir drąsiai. Bet jūs ne visada taip jaučiatės. Kartais pasigendate kompanijos, palaikymo. Nepatogi tiesa yra ta, kad net jeigu patinka būti vienai, kartais labai norisi meilės.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *