Skirtumai tarp vyro ir moters: kaip išmokti suprasti vienas kitą

Smalsaujame, ar tame atrasime tiesos. Galbūt tai atvers duris į skirtumų supratimą, kuris suteiks daugiau supratimo apie bendravimą santykiuose.

1. Mokslininkai jau seniai nustatė, kad bendraudamos moterys naudoja abu smegenų pusrutulius, o vyrai – daugiausia vieną. Jie nesugeba vienu metu mąstyti ir jausti. Vyras arba jaučia emocijas, arba analizuoja situaciją. Moterys tai daro vienu metu.

Štai kodėl santykiuose dažniausiai vyrai atrodo abejingesni

2. Dėl smegenų veikimo būdo vyras negali vienu metu atlikti kelių užduočių. Jei jis žiūri ledo ritulio rungtynes, jis negali tuo pat metu klausytis, kaip praėjo jūsų diena. moterys sugeba vienu metu daryti daug dalykų, pavyzdžiui, gaminti maistą, žiūrėti televizorių ir kalbėtis su drauge telefonu.

3. Vyrui persijungti nuo vieno dalyko prie kito reikia laiko, jis negali iš karto griebtis kito dalyko nedarydamas pauzės. Priešingu atveju jis jaučiasi įsitempęs. Moterys gali ne tik vienu metu daryti kelis dalykus, bet ir labai greitai persijungti.

Pavyzdžiui, vyras, grįžęs iš darbo, nori pailsėti, o moteris gali iš karto imtis kokio nors kito reikalo. Tokie jau mes esame. Todėl svarbu išgirsti vienas kitą, o ne bandyti, kaip elgtumėtės jo / jos vietoje. Vyrus erzina šurmulys namuose, moteris erzina neveiklumas.

4. Vyrai nesupranta užuominų ir nesuvokia neverbalinių signalų, moterys – priešingai – intuityviai skaito kūno signalus ir veido išraiškas, nes dažnai sakoma, kad moterų intuicija yra labiau išvystyta. Mes galime suprasti kūno kalbą.

Svarbiausia ne per daug galvoti, o išmokti naudotis intuityvia nuojauta.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *