Stipraus vyro požymiai, net jeigu jis neturi ištreniruotų raumenų

Originalas

Vyrui neprivalu būti labai raumeningam, kad būtų stiprus. Laikyti jį tikru vyru galima dėl vidinės jėgos. Tai ypač svarbu žinoti merginoms, kurios ieško sau partnerio pagal internetines nuotraukas. Treniruoti raumenys gali būti niekam nenaudingi, jeigu žmogus neišsiugdęs kitų savybių.

Kokie požymiai byloja apie tikrą vyriškumą?

1. Jis atsako už savo žodžius ir poelgius

Kai kas nors vyksta ne taip, kaip turėtų, emocionaliai ar psichologiškai silpnas vyras skuba perkelti atsakomybę kitam. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis kalba apie kitus žmones, apie sudėtingas situacijas. Jeigu atrodo, kad jis visada kaltina kitus, tai blogas ženklas.

Tiesiog pagalvokite apie tai, jog gyvendamas su jumis jis nuolat dėl visko, kas jam nepatiks jūsų santykiuose, kaltins tik jus ir pats neprisiims jokios atsakomybės už savo poelgius.

2. Jam nereikia nuolat įrodinėti savo vyriškumo

Vyras, sugebantis pakelti didelį svorį, gali būti per daug įsimylėjęs save, per didelis egoistas ir visai ne stiprus. Garbingam vyrui nereikia kelti triukšmo ir demonstruoti savo bicepsų, kad parodytų savo jėgą. Čia kaip ir su pinigais: tikrai turtingi žmonės nejaučia būtinybės girtis savo pinigais.

3. Jis neslepia jausmų

Stiprus vyras nebijo, kad visuomenė jį pasmerks už emocijas. Jis nebijo parodyti savo jausmų, net ir neigiamų, užtat paskui nepratrūksta įniršiu kaip silpnieji.

4. Jis yra sąžiningas ir garbingas net tada, kai būna sunku

Vyrai, kurie meluoja ar pradingsta be žinios, iš tikrųjų yra silpni. Jiems trūksta drąsos atvirai ir tiesiai išsiaiškinti situaciją. Nėra nieko blogiau, kaip moteriai gyventi su tokiu vyru. Jums reikalingas partneris, kuris yra sąžiningas visada, kuris priima save tokį, koks yra, neapsimetinėja kitu, kad padarytų įspūdį.

5. Jo negąsdina jėga

Jūs esate stipri moteris ir nebijote pareikšti savo nuomonės ar kelti iššūkių vyrui? Stiprus vyras – tas, kurio negąsdina stipri moteris. Jam patinka, kad ji yra protinga, jis pasirengęs priimti iššūkį ir skatina moterį siekti naujų laimėjimų, vystytis intelektualiai.

6. Jis nesistengia atimti jūsų jėgos, jam nereikia įrodinėti savo vyriškumo

Tikrai stipriam vyrui patiks stipri moteris. Jis nesistengs pavergti jos dėl savo nepasitikėjimo ir per žemos savivertės. Stipri moteris skatins jį patį vystytis. Užuot nervinęsis, kad jo moteris yra sėkmingesnė ir stipresnė už jį, toks vyras bus šalia ir visaip palaikys ją, kai ji sieks užkariauti pasaulį.

7. Jis kovoja už jus

Vyras, kuris iš tikrųjų jus myli ir kovoja dėl jūsų, nedemonstruos to fiziškai, pavyzdžiui, aiškindamasis santykius su atsitiktiniu flirtuotoju bare. Toks jėgos demonstravimas susijęs su vyro egoizmu, bet ne tvirtybe. Vyras, kuris kovoja už jus, leis suprasti, kad nenori jūsų prarasti, kad jis nepaliks jūsų net tada, kai visas pasaulis nusigręš. Štai ką reiškia tikrai stiprus vyras.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *