Svarbiausias susitikimas kiekvienai moteriai

Svarbiausias susitikimas moteriai dar iki santuokos – tai susitikimas su pačia savimi. Tik tai gali jai padėti ne šiaip ištekėti, bet ir pasirinkti reikalingą žmogų ir teisingai įveikti visus santykių etapus. Kol netapsite vientisa ir pilnavertė, vyrai tebus jums tik veidrodžiai, atspindintys jūsų nepilnavertiškumą, psichoterapeutai, skausmingi momentai, problemos, traumos, tragedijos – kas tik norite, bet tik ne partneriai keliaujant link šeimyninės laimės.

Kol lauksite, kad kažkoks vyras ateis ir padarys jus, pagaliau, laiminga, visi santykiai baigsis nusivylimais. Nes nė vienas vyras pasaulyje negali nelaimingos moters paversti laiminga. Ypač ilgose distancijose. Kol nesuprasite ir nepažinsite pati savęs, negalėsite sukurti santykių. Tapsite arba prielipa, kuri meistriškai prie kažko prisisiurbia ir prisitaiko, bet neturi nieko savo, arba žiauria diktatore, kuri stengsis sugniuždyti, sutrypti vyrą ir priversti žaisti pagal savas taisykles. Nei vienu, nei kitu atveju harmonijos šeimoje nebus.

Kol stengsitės visiems patikti ir įtikti, net jeigu tai daro žalą pačioms, prarasite šansą tapti išties mylima. Nes vyrai myli pilnavertes moteris, laimingas ir netuščiavidures. Turinčias kažką grynai savo, individualaus. Nė vienas blaiviai mąstantis vyras nepanorės susidėti su moterimi, kuri per visą savo gyvenimą taip ir nesusipažino su pačia savimi. Tokia moterimi galima naudotis, galima su ja žiauriai elgtis, ją galima ignoruoti, ją galima užmiršti, galima kabinti makaronus jai ant ausų. Ir, žinoma, galima metų metus nejausti už ją jokios atsakomybės. Ji viską iškentės, supras, su viskuo susitaikys, netgi sugalvos, kaip tave pateisinti.

Nes ji pati savęs nepažįsta ir nesupranta. Nežino, ko nori ir kam jai viso to reikia. Pati savęs bijo ir visą gyvenimą bėga nuo širdį geliančio skausmo. Ji meistriškai apsimetinėja ir vaizduoja, o štai kažkuo tapti ir būti – nemoka. Ir santuoka jai – vien bėgimas nuo savęs, mėginimas atsikratyti vienatvės. Jai atrodo, kad tai stebuklingas vaistas, kuris pakeis nelengvą gyvenimą ir padovanos laimę. Tačiau taip nebūna.

Per vieną pasimatymą galima apgauti vyrą, pasirodyti įdomia, įvairiapusiška, žinančia savo vertę. Bet ir tai reikia smarkiai pasistengti, juk vyras nuskaito informaciją ne iš žodžių ir kalbų, o iš gestų, elgesio, akių. Ir net jeigu pirmą kartą apgaulė pavyko, netrukus jis pajaus, kaip iš tikrųjų save vertinate. Ir pats atitinkamai su jumis elgsis.

Jei moteris nori ištekėti, ji daug ką dėl to padarys. Išpuoselės kūną, kad taptų kaip iš žurnalo, elgsis kaip parašyta protingose knygose, iš visų jėgų kovos dėl jo dėmesio ir palankumo, gundys savo grožybėmis, gyvens susimetusi, be santuokos, užsiims seksu jau per patį pirmą susitikimą. Tiktai nepadarys svarbiausio – nesusitiks su savimi. Ji tam nepasiruošusi. Visiškai. Lyg ir nėra kada, lyg ir nereikia, pernelyg ilgai trunka, lyg ir neaišku, kaip tai padės ištekėti.

Jeigu baisiai norisi ištekėti, tai vietoje tikslo „greičiau surasti tinkamą vyrą ir užmauti jam žiedą” vertėtų geriau išsikelti kitą uždavinį: „susipažinti su savimi, išmokti atverti širdį, tapti išties laiminga tiesiog dabar”. Nustebsite, koks bus rezultatas.

Pro tokią moterį vyras nepraeis. Užtat iš tolo aplenks infantilūs sutvėrimai, nepasirengę kurti šeimos, trokštantys vien tik pasinaudoti moterimi. Jie iškart pajus, kad nieko tokiai moteriai duoti negali, kad jų buvimas čionai nepageidaujamas ir jokių rezultatų neduos. Štai ir eina pro šalį – ačiū Dievui! Laimė juk slypi dar ir tame, kai tau netinkantys žmonės į tavo gyvenimą neatlenda.

Kol jums neįdomu su pačia savimi, kol baidotės vienatvės, kol medžiojate jaunikius, sulauksite vien atvirkščio rezultato. Teoriškai galbūt ir ištekėsite, tačiau su kokia perspektyva? Ir kaip ilgai truks tokia santuoka?

O jeigu jums niekada nebūna nuobodu vienumoje, jei turite daug interesų, pomėgių, laimės šaltinių, santykių (ne su vyrais), jei turite plačią ir atvirą širdį, tai reikės labai pasistengti, kad ir toliau liktumėte gyventi viena. Teks užsidaryti kokiame nors aukštame bokšte, kur jūsų niekas neras ir nesutrukdys. Arba sąmoningai atsisakyti šeimos.

Pačiu pirmuoju moters romanu turi tapti romanas su pačia savimi, ir kuo anksčiau, tuo geriau. Tikras, patrauklus, ilgalaikis, daugiabriaunis, romantikos ir meilės kupinas romanas.

Meilė – tai veiksmai. Kuo daugiau savimi rūpinsitės, kuo daugiau į save investuosite,  pažinsite save ir atskleisite visa tai, ką jau turite, tuo adekvatesnė bus savivertė, tuo paprasčiau bus užmegzti santykius, tame tarpe ir su vyrais.

  • Vietoje to, kad be galo ilgai ieškotumėte vyro, pamėginkite susirasti save – pačioje savyje. Štai kur tikras nuotykis;
  • Vietoje to, kad lauktumėte meilės iš vyro, pamėginkite pasisotinti ja savarankiškai;
  • Vietoje to, kad lauktumėte, kada gi pradės jumis rūpintis, pradėkite tai daryti savarankiškai, tapkite išties išpuoselėta, mylima ir rūpestingumu apgaubta moterimi;
  • Vietoje to, kad lauktumėte, kada tapsite kam nors reikalinga, pabandykite tapti reikalinga ir svarbia sau pačiai;
  • Vietoje to, kad ieškotumėte, kas paaukos jums savo gyvenimą, pradėkite nuo savęs – ir susigrąžinkite nuosavą gyvenimą;
  • Vietoje to, kad lauktumėte žmogaus, kuris padarys jus laiminga, tapkite laiminga pati, juk laimė visada slypi mūsų viduje, o kiti žmonės ją tik atspindi.

Tokia moteris viena likti negali. Tiksliai žinau iš šimtų moterų, rašančių man laiškus, patirties. Tik jeigu labai stipriai panorės ir padarys viską įmanomą, kad pačia savimi nereikėtų su niekuo dalintis – tik tada ji liks viena.

Gilūs ir harmoningi santykiai įmanomi tirk tarp dviejų pilnaverčių ir laimingų žmonių – asmenybių. O ne tarp dvasinių luošių, kurie ieško atramos, ramento ir nori paversti kitą žmogų visų savo problemų sprendėju. Taip, vyras gali tapti galingu stimulu permainoms ir tobulėjimui jau po santuokos. Bet ar ilgam jo užteks, jei ir toliau laikysite jį vaistu nuo nesibaigiančių problemų ir vienatvės?

Mielosios netekėjusios moterys, jūs paprasčiausiai ne į tą pusę žiūrite ir ne ten ieškote. Liaukitės ieškoti gelbėtojų ir laimės šaltinių. Geriau pažvelkite į savo širdis, užsiimkite ten generaliniu valymu, ir būtent ten susiraskite ir prasmę, ir jėgų, ir meilę. Panaudokite laiką, kai dar esate vienos, su nauda – ne į kavines ir klubus lakstykite, o savo vidinius sąvartynus prasivalykite, susiraskite sau pomėgių, užsiimkite kūryba, įgykite žinių apie šeimyninius santykius iš aplinkinių. Išmokite bent jau skanius pietus pagaminti, pagaliau.

Beje, visa tai aktualu ir toms, kurios jau ištekėjusios, tačiau nesijaučia labai laimingos. Jūs paprasčiausiai praleidote patį svarbiausią santykių kūrimo etapą, kuriam antras žmogus apskritai nereikalingas. Tačiau niekada nevėlu sugrįžti per kelis žingsnius atgal ir ištaisyti padarytas klaidas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *