Trys akivaizdūs moteriškos energijos blokavimo požymiai

Paprasti dalykai, bet kaip sumaniai išmokome juos ignoruoti…

Daugelis moterų tikriausiai atpažins save šiame straipsnyje. Ir jei kuris nors iš šių požymių dabar yra jūsų gyvenime, būtina skubiai jį išsiaiškinkite ir pakeiskite.

1 požymis: kai jums gaila leisti pinigus sau

Jei jums gaila pinigų, kuriuos išleidžiate sau, tuomet neabejotinai užblokuojate moteriškąją energiją. Jums visada reikia kažko, kas ją puoselėtų. Kartkartėmis palepinkite save įvairiais pirkiniais, skanumynais, nusipirkite sau naujų drabužių, suknelių, moteriškų daikčiukų, papuošalų, rankinių, apatinio trikotažo, kosmetikos. Ką čia aš sakau, jūs puikiai save pažįstate ir norite tai daryti, bet kaskart save varžote kitų žmonių ar šeimos labui.

Ech, merginos! Turėtumėte žinoti, kaip aš anksčiau beveik viską sau varžydavau. Pinigai atsirasdavo, o aš jau mintyse juos išleisdavau šeimai, maisto produktams, internetui, ir likdavau vėl prie suskilusios geldos. O tada sėdėdavau ir žiūrėdavau į gražias sukneles, varvindavau seilę, bet negalėdavau sau nieko nusipirkti.

Tokiomis akimirkomis gali aplankyti tokia nevilties, liūdesio, kartais net pykčio būsena, kad vėl pamirštame apie save. O apie kokią energiją galima kalbėti, kai esate tokios neigiamos būsenos?

Vieną kartą pasiduodame sau, paskui kitą kartą ir taip toliau viskas sukasi ratu. Ir kuo dažniau atsisakome sau, tuo daugiau savyje kaupiame neigiamos energijos, kuri blokuoja mūsų moteriškąją energiją.

Taigi, visada turėtume save stumti į priekį. Kad nepasikartotų mūsų tėvų, kurie visą gyvenimą gyveno ne dėl savęs, o dėl mūsų ir šeimos, scenarijus.

2 požymis: kai neturite laiko ar energijos sau

Tuomet negalėsime spinduliuoti ir moteriškos energijos, patikėkite manimi. O mums, merginoms, visada reikia rasti laiko sau, kad galėtume atsipalaiduoti, persikrauti, atitrūkti nuo kasdienybės ir visiškai atsiduoti sau.

Pagulėti šiltoje vonioje, atlikti gydomąsias procedūras, pasirūpinti savo kūnu, pasidaryti masažą. Ir tiesiog eiti ten, kur norisi ir kur gerai jaučiamės. Ten, kur pavyksta atpalaiduoti savo protą ir kūną.

Pasivaikščioti parke, susitikti su drauge, nueiti į moterišką susitikimą, paskaityti knygą, paplaukioti baseine, nueiti į kavinę ir pavalgyti mėgstamo maisto, nueiti į kiną ir t. t.

Visi šie dalykai yra labai svarbūs mūsų gerai savijautai ir moteriškos energijos pažadinimui. Kai kasdien pradėsite skirti laiko sau, iškart pasijusite kitaip, o akys ims spindėti. Jūs juk tai darėte ir anksčiau, bet kažkodėl pamiršote.

3 požymis: nesugebate prašyti pagalbos

Kad mes, merginos, rastume laiko sau, turime mokėti paprašyti šeimos ir draugų pagalbos, o ne užsikrauti viską ant savo trapių pečių.

Tai nereiškia, kad esate silpna ar negalite ko nors padaryti. Ne. Tai reiškia, kad žinote, kaip taupyti savo energiją kitiems tikslams, kuria vėliau pasotinsite ir savo vyrą, ir save.

Galima paprašyti vyro padėti jums atlikti namų ruošos darbus. Nėra nieko blogo, jei jis padės jums išplauti indus. O jūs jausitės gerai ir patenkinta, kad jis padarė šį darbą dėl jūsų. Tiesiog paprašykite. Tai nėra labai sunku.

Jei jūsų vyras suinteresuotas padaryti jus laimingą – jis neatsisakys jums padėti.

Iš pirmo žvilgsnio tokie paprasti dalykėliai, bet kaip mes išmokome jų nebepastebėti.

Išvada:

1. Pirmiausia skirkite dėmesį sau ir stenkitės dėl savęs, o tik paskui dėl kitų.

2. Kiekvieną dieną skirkite laiko sau ir darykite tai, kas jums padeda gerai jaustis.

3. Nesidrovėkite prašyti pagalbos. Prašyti pagalbos yra puiki mintis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *