Trys klastingos priežastys, kodėl nesiklijuoja santykiai

Jeigu nuolat kenčiate dėl nesėkmių asmeniniame gyvenime, neskubėkite keikti likimo. Psichologai tikina, kad priežastys gali būti kur kas paprastesnės, o situacija – pataisoma. Jūsų asmeninio gyvenimo istorijoje tikriausia kartojasi 3 dažnos klaidos, kurios ir trukdo užmegzti tvirtus, ilgalaikius santykius. Pasitikrinkite, galbūt tai tinka jums.

Nežinote, ko norite

Mes dažnai pakeičiame asmeninius poreikius socialinėmis nuostatomis, net nesusimąstydami apie jų tikrąją vertę. Toks įprotis nuolat ignoruoti save ir paisyti kitų gali smarkiai pakenkti santykiams. Klaidingi lūkesčiai neišvengiamai sukelia nusivylimus.

Bandydami užmegzti artimus santykius, atsakykite sau į šiuos penkis klausimus:

· Kokios vyro savybės man yra svarbiausios?

· Su kokiais vyro trūkumais aš galiu susitaikyti?

· Kokia santykių forma man yra ideali (draugystė, partnerystė, globa)?

· Kokią matau savo šeimą?

· Koks gyvenimo būdas man būtinas?

Kuo daugiau konkrečių ir aiškių atsakymų sau surasite, tuo greičiau sugebėsite suvokti, kokios vyro jums reikia. Negaiškite laiko akivaizdžiai neperspektyviems kandidatams, nes tikrai negalėsite su jais būti laimingos.

Nemokate palaikyti dialogo

Jeigu nutylite apie savo troškimus ir emocijas, neišsakote savo nepasitenkinimo ir tylomis kenčiate nuoskaudas, galite būti tikros, kad jūsų sąjungos finalas neišvengiamai artėja.

Mokykitės kalbėtis su išrinktuoju bet kokiomis temomis, net nemaloniomis – apie intymius santykius, finansinius reikalus, giminystės ryšius. Tik taip sugebėsite sukurti tvirtą emocinį ryšį.

Nenubrėžėte asmeninių ribų

Negalite pakęsti agresijos, įžeidinėjimų ir manipuliacijų? Leisdami kitiems peržengti ribas, jūs tik sukeliate panieką sau ir prarandate kito pagarbą. Nubrėžkite savo asmenines ribas ir mokykitės jas ginti, tik taip galėsite tapti lygiateisiu partnerystės dalyviu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *