Trys priežastys, kodėl moteris gali rinktis mėgėją pasėdėti po padu, o ne stiprų vyrą

Moterys nuolat tvirtina, kad liko labai mažai tikrų. Kad joms reikalingi būtent tokie. Stiprus, priimantis sprendimus, atsakingas. Ir panašiai. Bet kodėl tada moterys kartais mieliau gyvena su sėdinčiu po padu viščiuku? Jis juk yra moteriško idealo priešingybė. Bestuburis, neprisiima atsakomybės, nepriima sprendimų, prisitaiko. Kodėl taip yra?

Pirmoji priežastis

Tiesiog yra toks moterų tipas. Kaip vyrai turi savo skonį, taip ir moterys. Kažkam patinka stiprūs vyrai, kažkam – silpni. Kaip ir vyrams patinka silpnos arba stiprios moterys. Vieningo standarto nėra, kiekvienas turi savus norus ir pageidavimus.

Todėl yra moterų, kurios nori pačios priimti sprendimus, vairuoti šeimos gyvenimą ir valdyti vyrą. Būtent tokia moteris ir pasirinks mėgėją sėdėti po padu, net jeigu turės kitų pasirinkimo variantų. Ir net jeigu ji išsirinks kitokį, santykiai labai greitai subyrės, kadangi charakterio neapgausi ir šią moterį visada trauks lengvai valdomi vyrai.

Aš, beje, nenoriu pasakyti nieko blogo apie sėdinčius po padu vyrus. Kiekvienas žmogus turi savo charakterį, kai kam išties komfortiška taip gyventi.

Antroji priežastis

Moteris turėjo tokį tėvą. Ir esmė netgi ne ta, kad mes ieškome žmogaus, kuris būtų panašus į mūsų tėvus; tai ne visada taip suveikia. Dažniau suveikia tai, kad toks santykių modelis įsirėžia mūsų protuose kaip vienintelis įmanomas.

Kitaip sakant, jeigu moters tėvas sėdėjo po padu, pasąmoningai ji bus įsitikinusi, kad tai vienintelis adekvatus santykių scenarijus. Nes jokio kitokio scenarijaus ji paprasčiausiai nematė. Taip, yra santykiai draugių šeimose, santykiai knygose ir serialuose. Tačiau vienas dalykas – santykiai ekrane, o visai kas kita – realiame gyvenime, kai kasdien vaiko akimis stebi, kaip bendrauja mama ir tėtis. Tokia patirtis įsišaknija smegenyse šimteriopai stipriau už bet kokius filmus ar kitose šeimose matytus pavyzdžius.

Trečioji priežastis

Negatyvi patirtis. Pavyzdžiui, moteris turėjo stiprų vyrą. Ir kažkas susiklostė ne taip. Galbūt jis buvo pernelyg grubus, galbūt manipuliavo ar melavo. O moteriai susiformuoja stereotipas, kad tikras vyras yra tas, kurio geriau vengti. Todėl, kai užsimezga santykiai su panašiu vyru, ji pradeda juos sabotuoti.

Dėl to nelieka kito pasirinkimo. Moteris pradeda ieškoti kitokio tipo vyro. O kas yra stipraus vyro priešingybė? Teisingai, sėdintis po padu. Jeigu vyras išties adekvatus ir malonus, įsitikinimas, kad stiprių vyrų reikia vengti, moteriai dar giliau įsitvirtina. Tokiu būdu moteris laikysis šio vyro, o ateityje pirmenybę teiks būtent sėdintiems po padu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *