Viena moteris kitados prarado

Viena moteris prarado sąžinę, baimę, o paskui ir gėdą

Viena moteris kitados prarado bet kokią Sąžinę.

Dėl to ji nustojo kęsti neprašytus kolegų patarimus, paskui – draugų, o paskui ir iki giminaičių reikalas priėjo. Ir priekaištų klausytis visiškai nustojo, bjaurybė.

Paskui moteris prarado bet kokią Pagarbą ir pradėjo kalbėti tiesiai į akis artimiesiems baisius dalykus, o dar ėmė prisiminti tai, kas buvo praeityje, ir ką jai jau seniai derėjo pamiršti.

Paskui ji prarado bet kokią Baimę ir pasipylė siaubingos kalbos apie jos vaikų tėvą, kuris juk yra nuostabiausias žmogus, musės nenuskriaus!

Po to moteris prarado savo Moterišką Paskirtį. Vaikšto dabar nepasidažiusi, su suglamžyta palaidinuke, džinsais ir sportbačiais, kaip mažametė, kokia gėda, bet jai nė motais. Sako, kad jai taip labai patogu. Dar ir kitiems pataria.

O paskui moteris prarado paskutinę Gėdą. Ir gyvena savo malonumui: kaip nori, kur nori, su kuo nori, jai visiškai nusispjauti į tai, kaip reikia gyventi, ką žmonės pasakys ir t.t.

Ir visa tai labai blogai baigėsi.

Kitiems. Aplinkiniams.

O moteriai dar tik viskas prasideda.

Kaip rašė klasikai, skaudžiausias dalykas – prarasti save. Prarasti save meilės procese ir pamiršti, jog tu – irgi ypatingas. Dėl to nepraraskite, neatsisakykite savęs, keiskitės, atsinaujinkite ir būkite laimingi. Net jeigu tai kam nors nepatiks.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *