Vyrams irgi būna “tos dienos”

Neseniai parašiau straipsnį apie tai, kaip kai kurie vyrai mėgsta manipuliuoti fraze “tai tau gi tiesiog PMS arba “tos dienos” – dėl to ir psichuoji” ir tokiu būdu sumenkina, nuvertina visa tai, ką jam nori pasakyti moteris. Tačiau, kaip teisingai pastebėjo komentatoriai po straipsniu, vyrams irgi pasitaiko “tų dienų”, nors apie tai ir nepriimta kalbėti. O aš visgi siūlyčiau pakalbėti.

Kaipgi pasireiškia vyrams tasai ypatingas laikotarpis? Vyras tampa labai irzlus, užsidaro ir paprasčiausiai nori pabūti vienas, o geriausia – apskritai “užsidaryti savo oloje”.

Jeigu nėra galimybės pabūti vienam, jis pradeda lieti savo pyktį ant tų, kurie pasipainios jam po ranka. Kadangi tai dažniausiai būna artimiausi žmonės, o tiksliau – žmona ar mergina, tai būtent moteriai labiausiai ir kliūna.

Šiuo laikotarpiu vyrai ne visada gali valdyti savo emocijas, gali paprasčiausiai aprėkti be jokios regimos priežasties. Paskui, aišku, atsiprašys, tačiau pėdsakų toks incidentas paliks, be abejonės… Vyrai tokiais momentais pavirsta arba isterikais, arba priešingai – užsidaro giliai savyje.

Moteris tokiu atveju turi du variantus – arba pasistengti be ypatingo reikalo nelįsti vyrui į akis, leisti jam pailsėti tyloje ir ramybėje, kad atgautų jėgas, arba priešingai – pademonstruoti jam visą savo švelnumą, meilę, širdies šilumą ir supratimą.

Viskas priklauso nuo to, kaip vyrui klostosi tasai laikotarpis ir ko jis labiau nori – ramybės ir vienatvės ar atvirkščiai – maksimalaus jūsų rūpinimosi ir dėmesio. Tik duoti visa tai vyrui verta tik tuo atveju, jeigu jis jūsų pačios “tomis dienomis” lygiai taip pat elgiasi su jumis su meile ir švelnumu.

Nes žaidimas į vienus vartus – tai ne meilė ir ne santykiai. Santykiai – dviejų eismo krypčių gatvė. Taip kad negailėkite švelnumo ir apsikabinimų vienas kitam. Jausti, kad tave priima, myli, kad esi reikalingas partneriui – be galo svarbu, ypač sudėtingu gyvenimo periodu.

Mylėkite, palaikykite ir tausokite vienas kitą. Ir jokiu būdu nemėginkite įgelti, užgauti ar manipuliuoti savo draugo būsena. Pats geriausias variantas – pasirinkti nuoširdžią ir tikrą meilę vienas kitam.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *