Vyriškos psichikos ypatumai, kuriuos vertėtų žinoti moterims

Vyrai dažnai prisipažįsta, kad moterys jiems atrodo nesuprantamos. Deja, nė kiek ne rečiau ir moterys nesugeba suvokti ir teisingai išsiaiškinti vyrų poelgių ir žodžių. Jeigu jūs su savo antrąja puse nesugebate suprasti vienas kito, nereikia skubėti manyti, kad jūsų charakteriai yra nesuderinami.

Vyriška ir moteriška psichologija gerokai skiriasi, todėl atsiranda priešingų lyčių nesusikalbėjimas ir kyla konfliktų. Kiekvienai moteriai derėtų žinoti pagrindinius vyro psichologijos ypatumus, kurie daug ką galėtų paaiškinti.

• Vyrui patinka kitos moterys. Tai visai nereiškia, kad jis ruošiasi jus pamesti. Tokia vyrų prigimtis: net būdami laimingi ir prisirišę prie savo partnerių, jie vis tiek dairosi į kitas.

• Kartais vyrams gyvybiškai svarbu nuo moterų pailsėti. Kai jie ruošiasi eiti su draugais į futbolą ar alinę, žmonos susinervina. Reikia vyrui leisti pabendrauti su draugais, kad sugrįžtų atsigavęs.

• Įsipareigojimai vyrams – sunkus dalykas. Anksčiau ar vėliau jie veda ir negali gyventi be savo moters. Tačiau pasiryžti tokiam žingsniui jiems reikia laiko. Turbūt nė vienas vyras, pirmą kartą pažvelgęs į damą, nesvarsto, ar jai tiks jo pavardė.

• Jiems svarbu jaustis stipresniems. Nepaisant vis labiau įsigalinčio feminizmo, vyras nori jaustis globėju ir maitintoju. Moteriai nebūtina atsisakyti karjeros ir leisti dienas prie viryklės. Jai užtenka elgtis gudriau ir leisti vyrui pasijusti svarbiam.

• Vyrams gali patikti „vyriški“ buities darbai, nes jie leidžia jiems pasijusti svarbiems, reikalingiems ir nepakeičiamiems.

• Su metais vyrai myli moteris vis labiau. Emocinio vyro augimo kulminacija pasiekiama apie 40–50 metus. Subrendę jie ima įžvelgti savo partnerėje naujų dalykų, vertinti tai, kas juos traukia, ir pastebėti tai, ko nematydavo anksčiau. Deja, jie neprisipažins: „Brangioji, aš myliu tave vis labiau.“

• Kartais vyrai visai nesupranta, ką jiems sako ir ką galvoja moterys, tačiau retai kada pasiteirauja ar paprašo paaiškinti.

• Moteris prie vairo jiems atrodo baisi. Patikėjęs moteriai savo automobilį, vyras krūpčios viduje, nes jis įsitikinęs, kad kelias – grynai vyriška teritorija.

• Visi subrendę vyrai nori susigrąžinti jaunystę. Tik neprisipažįsta to. Jie būtų laimingi vėl tapę dvidešimtmečiais ar trisdešimtmečiais.

• Suteikti vyrui laisvę reiškia sukurti darnius ir laimingus santykius šeimoje. Moteris, kuri pripažįsta ir vertina vyro asmeninę laisvę, turi kur kas daugiau šansų užkariauti jo širdį nei ta, kuri nuolat atakuoja jį skambučiais bei trumposiomis žinutėmis ir seka kiekvieną jo žingsnį.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *