Vyro poreikiai santykiuose

Laisvė

Laisvė vyrui – tai galimybė pasirinkti, ką daryti, kur eiti, kokį sprendimą priimti, ko atsisakyti, su kuo sutikti ir t.t. Kai tik iš vyro pareikalaujama ataskaitos, kai tik jį pradeda kontroliuoti, tardyti, atsiranda pojūtis, kad jį bando uždaryti į narvą, nebeleidžia kvėpuoti. Atsibunda instinktai. Norisi ištrūkti, atsikabinti nuo grandinės, gauti laisvę. Net jeigu jis protu suvokia, kad viskas normalu ir niekas jo į narvą kišti nesiruošia, instinktai signalizuoja, kad yra atvirkščiai. Ir tada vyras dar labiau nutolsta, įsijungia agresija. Moteris, kuri prie jo prilimpa, pati atstumia nuo savęs vyrą.

Pagarba

Vyrui svarbu, kad jo moteris jį gerbtų. Gerbti – tai laikyti svarbiu tai, kas svarbu jam. Jo darbą, projektus, mintis, jausmus, sprendimus, jo mamą, tėvą, svajones, draugus, automobilį, garažą, kolegas, interesus, pomėgius, skonį ir t.t. Tai, į ką vyras investuoja savo energiją, dėmesį – jam svarbu. Jeigu mes to nevertiname, amžinai kritikuojame, laikome kvailystėmis, vadinasi, transliuojame, kad visa tai nėra svarbu.Sumenkiname.

Būti reikalingam

Apskritai moterys savo gyvenime viską gali turėti pačios. Pačios save aprūpinti, gimdyti, auginti, vinis kalti, duoti grąžos… Tačiau kokia kaina? Įjungdamos vyrišką energiją visu pajėgumu, atsisakydamos ramybės energijos, pamiršdamos mėgautis ir atsipalaiduoti, nustodamos įsiklausyti į savo moterišką prigimtį, pavirsdamos darbiniais arkliais… Vyrui gi „Aš šiai moteriai reikalingas” reiškia, kad ji pasirengusi priimti ir imti jo energiją. Mamutą, kurį jis nudobė ir parvilko į namus. Dovanas, kurias jis jai dovanoja. Tikslus, kuriuos jis išsikėlė. Ji gali ateiti ir paprašyti. Priimti jo pagalbą, įsisavinti, padovanoti mainais savo dėkingumą. Ji nesako vyrui „aš ir be tavęs susitvarkysiu” (akivaizdu, kad susitvarkys). Tik abudu drauge jie gali nuveikti kur kas daugiau. Daugiau sukurti, padaryti.

Palaikymas

Žmoguje esama visko. Ir malonaus, ir nelabai. Santykiuose vyras tikisi, kad bus priimtas su visais pliusais ir minusais. Kad priims jo vyrišką prigimtį, kuriai priklauso agresija, greitis, valdžia, pergalė, dominavimas, ugnelė, jėga, kryptis, troškimas, užkariauti, užvaldyti. Ir vyrui labai svarbu, kad draugė suprastų jį tada, kai pasitraukia iš komforto zonos, kai užverda nuo emocijų ir jausmų, tikėdamasis gauti moteriškos ramybės ir atsipalaidavimo energijos, kad galėtų atvėsti ir pergyventi tą emocijų vulkaną.

Asmeninė erdvė

Tai ribos, jos reikalingos kiekvienam žmogui. Ir moteriai, ir vyrui. Kalbant apie santykius, asmeninė erdvė – tai tasai vyro urvas, į kurį jis periodiškai nori pasitraukti, kad susigaudytų pats savyje, užsipildytų vyriška energija, gautų patvirtinimą, kad yra laisvas.

Pasitikėjimas

Daug kas klausia: „Kaip išmokti pasikliauti vyru?” Pasikliauti – reiškia, kad aš jį išsirinkau ir dėl to iš anksto tikiu visais jo sumanymais, sprendimais, pasirinkimais. Tačiau iš pradžių man reikia jį pasirinkti. Priimti sprendimą, kad aš būsiu su juo. Kad aš esu moteris, kuri turi santykius su šiuo vyru. Ir jeigu galiausiai pasirinkau, vadinasi nepuolu krautis lagaminų per konfliktus ir barnius, negalvoju apie kaimyną ir klasės draugą, kurie yra kažkuo geresni, nekaupiu nepasitenkinimo ir pretenzijų. Aš pasirinkau būti su juo – vadinasi, pasirinkau jį gerbti, palaikyti ir leisti jam būti vyru. Ir aš pasitikiu juo tiek, kad esu pasirengusi pagimdyti jam vaiką. Ne sau. Ir ne mums abiems. O dėl to, kad mes mylime vienas kitą ir svajojame, kad mūsų meilė kurtų, prasitęstų mūsų vaikuose.

Reikšmingumas. Būti svarbiu

Kalba eina apie jo pasiekimus, pergales, apie tai, kad jo moteris pasirinko jį. Ir jam reikalinga ta pirmenybė. Jam reikia būti lyderiu. Vesti į priekį savo šeimą, firmą, valstybę. Tai poreikis būti stipriam, greitam, drąsiam, siekiančiam tikslo ir mokančiam nugalėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *