Baimė būti paliktai

Suradote svajonių vyriškį ir visi pergyvenimai, kaip dabar atrodo, liko praeityje? Kurgi ne! Dabar jus pradeda persekioti baimė jį prarasti. Žmogaus gyvenime nebūna tikrumo. Mes nežinome, kas nutiks rytojaus dieną. Net tvirčiausius santykius galima bet kuriuo momentu prarasti. Tai ką gi – dabar kiekvieną dieną bijoti?

Moters priklausomybė nuo vyro išliko nuo neatmenamų laikų. Vyras buvo maisto tiekėjas ir užtikrino saugumą. Moterys turėjo rimtų priežasčių baiminti prarasti vyrą, juk be jo neišgyvensi. Psichologų nuomone, būtent nuo pirmykščių laikų ir įsitvirtino tokia baimė prarasti globėją ir maitintoją.

Kartais baimė tampa papildiniu kitoms baimėms. Jeigu įpratote pastoviai dėl visko pergyventi, baimė būti paliktai taps dar vienu punktu pergyvenimų sąraše. Jeigu esate lengvai sužeidžiama, vadinasi, pasižymite jautria natūra ir nerimą sukelti gali kas tik norite. Bijote dėl vaikų, einančių į mokyklą, dėl tėvų sveikatos, baiminatės atleidimo iš darbo ir t.t. Galiausiai vienatvės baimė paprasčiausiai papildo visas kitas baimes. Prieš užmezgant rimtus santykius, tokioms moterims būtų ne pro šalį pasitarti su psichologu. Kol vidinis pasaulis tokioje būklėje, apie šeimą geriau negalvoti.

Užduokite sau klausimą, kodėl bijote būti palikta? Gal turite negatyvios patirties ir bijote dar kartą nusivilti? Jeigu neatsikratysite šios baimės, negalėsite žengti toliau. Reikia užversti šį gyvenimo puslapį ir pradėti iš naujo.

Kartais baimė kyla dėl meilės deficito. Jei moteris nejaučia vyro dėmesio ir švelnumo, ji pradeda abejoti savo patrauklumu. Pasikalbėkite su mylimuoju, gal jis tiesiog kitaip žvelgia į meilę ir neturi įpročio kiekvieną dieną demonstruoti jausmus.

Pasitikėjimo trūkumas šeimoje irgi kelia baimę likti vienai. Reikia kuo daugiau vienas su kitu bendrauti, įvertinti artimo žmogaus būseną. Neįsikibkite į jį, nedusinkite glėbyje, išmokite mintyse paleisti jį į laisvę.

Svarbiausias klausimas – ką daryti, kad netaptum palikta? Yra begalė variantų, baigiant vizitais pas būrėjas ir “stebuklingais” eleksyrais. Tačiau pati patikimiausia ir paprasčiausia priemonė – pamilti save. Vyras niekada nepaliks moters, kuri įsitikinusi, jog yra nepakartojama ir graži. Moters, kuri nuoširdžiai,myli save. Kalba eina ne apie moterišką egoizmą ir savimeilę. Save mylinti moteris yra absoliučiai laisva. Ji turi savo įdomų gyvenimą, ji į nieką neįsikimba ir nuo nieko nepriklauso. Ji turi krūvą įvairiausių pomėgių, jos akys visada spindi ir ji neturi laiko aimanavimui ar liūdesiui. Jos vyras jaučiasi laisvas. Proto ribose, savaime aišku. Tokia moteris įkyriai netardys ir nekamantinės, kur jis buvo ir kodėl taip vėlai sugrįžo. Ji palieka jam teisę pačiam spręsti ir jis, savaime aišku, pasirinks būtent ją. Net jeigu jam patinka leisti laiką su draugais, jis labai greitai supras, kaip komfortiška žengti per gyvenimą su tokia moterimi.

Tapkite tokia moterimi. Tegu jūsų mylimasis bus jums herojumi ne valandai, o visam laikui. Tegu jis būna pirmoje vietoje ir žino, kaip vertinate jo požiūrį į jus. Jam nereikės kaulyti pagarbos, švelnumo ir draugiškumo už šeimos ribų, jei visa tai lauks namuose. Pamilkite save, pakeiskite požiūrį į gyvenimą ir jūsų vyriškiui net į galvą nešaus jus palikti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…