Baimė būti paliktai

Suradote svajonių vyriškį ir visi pergyvenimai, kaip dabar atrodo, liko praeityje? Kurgi ne! Dabar jus pradeda persekioti baimė jį prarasti. Žmogaus gyvenime nebūna tikrumo. Mes nežinome, kas nutiks rytojaus dieną. Net tvirčiausius santykius galima bet kuriuo momentu prarasti. Tai ką gi – dabar kiekvieną dieną bijoti?

Moters priklausomybė nuo vyro išliko nuo neatmenamų laikų. Vyras buvo maisto tiekėjas ir užtikrino saugumą. Moterys turėjo rimtų priežasčių baiminti prarasti vyrą, juk be jo neišgyvensi. Psichologų nuomone, būtent nuo pirmykščių laikų ir įsitvirtino tokia baimė prarasti globėją ir maitintoją.

Kartais baimė tampa papildiniu kitoms baimėms. Jeigu įpratote pastoviai dėl visko pergyventi, baimė būti paliktai taps dar vienu punktu pergyvenimų sąraše. Jeigu esate lengvai sužeidžiama, vadinasi, pasižymite jautria natūra ir nerimą sukelti gali kas tik norite. Bijote dėl vaikų, einančių į mokyklą, dėl tėvų sveikatos, baiminatės atleidimo iš darbo ir t.t. Galiausiai vienatvės baimė paprasčiausiai papildo visas kitas baimes. Prieš užmezgant rimtus santykius, tokioms moterims būtų ne pro šalį pasitarti su psichologu. Kol vidinis pasaulis tokioje būklėje, apie šeimą geriau negalvoti.

Užduokite sau klausimą, kodėl bijote būti palikta? Gal turite negatyvios patirties ir bijote dar kartą nusivilti? Jeigu neatsikratysite šios baimės, negalėsite žengti toliau. Reikia užversti šį gyvenimo puslapį ir pradėti iš naujo.

Kartais baimė kyla dėl meilės deficito. Jei moteris nejaučia vyro dėmesio ir švelnumo, ji pradeda abejoti savo patrauklumu. Pasikalbėkite su mylimuoju, gal jis tiesiog kitaip žvelgia į meilę ir neturi įpročio kiekvieną dieną demonstruoti jausmus.

Pasitikėjimo trūkumas šeimoje irgi kelia baimę likti vienai. Reikia kuo daugiau vienas su kitu bendrauti, įvertinti artimo žmogaus būseną. Neįsikibkite į jį, nedusinkite glėbyje, išmokite mintyse paleisti jį į laisvę.

Svarbiausias klausimas – ką daryti, kad netaptum palikta? Yra begalė variantų, baigiant vizitais pas būrėjas ir „stebuklingais“ eleksyrais. Tačiau pati patikimiausia ir paprasčiausia priemonė – pamilti save. Vyras niekada nepaliks moters, kuri įsitikinusi, jog yra nepakartojama ir graži. Moters, kuri nuoširdžiai,myli save. Kalba eina ne apie moterišką egoizmą ir savimeilę. Save mylinti moteris yra absoliučiai laisva. Ji turi savo įdomų gyvenimą, ji į nieką neįsikimba ir nuo nieko nepriklauso. Ji turi krūvą įvairiausių pomėgių, jos akys visada spindi ir ji neturi laiko aimanavimui ar liūdesiui. Jos vyras jaučiasi laisvas. Proto ribose, savaime aišku. Tokia moteris įkyriai netardys ir nekamantinės, kur jis buvo ir kodėl taip vėlai sugrįžo. Ji palieka jam teisę pačiam spręsti ir jis, savaime aišku, pasirinks būtent ją. Net jeigu jam patinka leisti laiką su draugais, jis labai greitai supras, kaip komfortiška žengti per gyvenimą su tokia moterimi.

Tapkite tokia moterimi. Tegu jūsų mylimasis bus jums herojumi ne valandai, o visam laikui. Tegu jis būna pirmoje vietoje ir žino, kaip vertinate jo požiūrį į jus. Jam nereikės kaulyti pagarbos, švelnumo ir draugiškumo už šeimos ribų, jei visa tai lauks namuose. Pamilkite save, pakeiskite požiūrį į gyvenimą ir jūsų vyriškiui net į galvą nešaus jus palikti.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti